Хоптян впустить на Тернопільщину конкурентів Лила і Гуди?

Поділитися

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян провів робочу зустріч з віце президентом корпорації «ПознякиЖилБуд» Іриною Тарновською та заступником голови правління корпорації Юрієм Командиром. На зустрічі йшлося про реалізацію програми «Доступне житло» на Тернопільщині та виділення відповідних ділянок під будівництво.

«Ми повинні втілювати програму «Доступне житло» на Тернопільщині у повному обсязі, – відзначив Валентин Хоптян. – Адже для нас залишається першочерговим завданням підвищення рівня забезпечення жителів області достойним житлом, а одним із способів розв’язання цієї ситуації визначено механізм державної підтримки будівництва доступного житла».

За словами Валентина Хоптяна цей механізм дозволяє кожному бажаючому після оформлення необхідних документів побудувати собі житло за 70 відсотків його вартості, 30 відсотків, що залишаються від загальної суми за нього сплачує держава, і їх не треба повертати, бо ці кошти і є тією самою державною підтримкою, іншими словами безповоротною фінансовою допомогою.

Єдиною вимогою до кандидата на отримання допомоги є перебування на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування. Існує також обмеження щодо загальної площі квартири. Вона не повинна перевищувати розрахункової.

У тернопільській податковій нові кадри

Гривня впаде: за один долар даватимуть 11 гривень!