Як у Рівному обирали конкуренток тернопільським красуням (фото)

Поділитися

Сьогодні, 22 лютого, ополудні стартує заключний  кастинг другого сезону першого на західноукраїнських землях народного конкурсу краси “Міс Галичина” у форматі реаліті-шоу. У клубі-ресторані «Rafinad People» на претенденток на корону “Міс Галичини” очікуватимуть телеведучий шоу Тімур Мірошниченко та судді конкурсу – Габріела Масанга, Влад Яма, Іван Прохна та Владіслав Левицький. Залишилось 21 вакантне місце!

А тим часом, учора, у Рівному у кінотеатрі  Мультиплекс відбувся кастинг, який зіюрав як наразі дівчат різноманітних за віком та… географією. На відміну від вчорашнього дня у Рівному судді були досить привітними. А якщо і змушували дівчат щось зробити, то лише речі, які красуні вказували у графі «Я люблю…» у анкеті-опитнику:  танцювати, співати, декламувати вірші, а також  зваблювали Владіслава Левицького, цілували на радощах Влада Яму…

До речі, зі слів Влада, у Рівному можна було відчути справжню висоту конкурсу «Міс Галичина».  Власне її він і продемонстрував, ставши поруч із однією з конкурсанток… Правду кажучи, навіть попри те, що ріст у Влада досить пристойний, дивитися на дівчину довелось трохи задерши голову.

Загалом на кастинг зголосилося майже півсотні красунь готових за будь-яку ціну позмагатись за  на титул та корону  “Міс Галичина  2012”. Втім пощастило – 12 кращих.

1.      Оксана Ковальчук, 21 рік, м. Рівне

2.      Анжела Мисюк, 18 років, м. Луцьк

3.      Софія Драганчук, 19 років, м. Рівне

4.      Анна Цейко, 24 роки, м. Луцьк

5.      Катерина Гіжицька. 18 років, м. Рівне

6.      Анастасія Живюк, 21 рік, с. Городок, Рівненський р-н

7.      Надія Зінчук, 16 років, м. Луцьк

8.      Наталія Воробей, 21 рік, м. Чернігів

9.      Катерина Лисогор, 23 роки, м. Луганськ

10.  Вікторія Янчук, 19 років, м. Луцьк

11.  Маргарита Янчук, 19 років, м. Луцьк

12.  Інеса Серветик, 18 років, м. Рівне

Автор світлин Едуард Хитрий

Ігоря Вардинця “зловили за руку”

Тернопільську інтернет-газету «Про все» хочуть закрити через відео “без цензури” на кастингу конкурсу краси “Міс Галичина-2012”