Яку опозицію збирається об’єднати Валентин Наливайченко у Тернополі?

Поділитися

Сьогодні біля центрального ринку у Тернополі чимало стовпів заклеєні як- небудь листівкою екс-голови СБУ, керівника політради партії “Наша Україна” Валентина Наливайченка.

– О, то що за глянцеву мармизу клеїте на слупі,- питає продавець хлопців, які у 25-ти градусний мороз “піарять” Наливайченка.

– Та якийсь столичний хмирь,- без жодної  позитивної нотки кажуть змерзлі студенти.

– Він у нас балотуватись не буде, – відповідає другий. – Я чув. Він хоче по Бережанах. Але листівок стільки надрукував, що в райцентрі вже не має вільного місця, де б його “присобачити”.

– А навіщо ви його біля смітярки чіпляте?- не дає спокою продавчиня. – Та й клеїте аби як.

– Чим швидше злетить, тим скоріше нову дадуть, а це вже нам копійка,- сміються хлопці.

Якийсь політично стурбований інтелігент, набираючи мандарин, слухав цю розмову і не стерпів вставити своїх 5 копійок:

– Наливайченко вже “об’єднав опозицію” і “захистив Україну” так на Тернопільщині, що вибори не почались, а всі місцеві опозиційні діячі пересварились. Нехай пробує попасти до Верховної Ради зі свого рідного Запоріжжя. Нам тут вішають лапшу, що він архівні дані відкрив, працював на національні інтереси України, от нехай і переконує своїх земляків. У Бережанах вже колись обрали рухівця-банкіра. Якийсь Іщенко, здається. Навіть точно прізвища не пам’ятають люди. Бо після виборів жодного разу не був в Бережанах. Покійний В’ячеслав Чорновіл дуже шкодував, що такий націоналістичний округ пропав. Тепер місцеві політикани кажуть, Наливайченко не такий! А який? Ми звідки знаємо? От своїх хлопців ми знаємо, а експерементувати не раджу нікому! Так і  мамі своїй сказав, і родичам, щоб чужинців не підтримувати! Ні до Верховної Ради, ні до обласної.

З чоловіком погодились навіть студенти, які клеїли Наливайченка:

– Та у нас така робота, – спробували виправдатись.

– Ви все добре робите, заробляйте гроші, допомагайте батькам, але розум майте свій,- резюмувала продавчиня.

 

У Тернополі почали менше курити? Завдяки невдалому політику Василю Чубаку – ще більше “смалять”

Тернополянам “треба німця”