111

Сьогодні біля центрального ринку у Тернополі чимало стовпів заклеєні як- небудь листівкою екс-голови СБУ, керівника політради партії “Наша Україна” Валентина Наливайченка.

– О, то що за глянцеву мармизу клеїте на слупі,- питає продавець хлопців, які у 25-ти градусний мороз “піарять” Наливайченка.

– Та якийсь столичний хмирь,- без жодної  позитивної нотки кажуть змерзлі студенти.

– Він у нас балотуватись не буде, – відповідає другий. – Я чув. Він хоче по Бережанах. Але листівок стільки надрукував, що в райцентрі вже не має вільного місця, де б його “присобачити”.

– А навіщо ви його біля смітярки чіпляте?- не дає спокою продавчиня. – Та й клеїте аби як.

– Чим швидше злетить, тим скоріше нову дадуть, а це вже нам копійка,- сміються хлопці.

Якийсь політично стурбований інтелігент, набираючи мандарин, слухав цю розмову і не стерпів вставити своїх 5 копійок:

– Наливайченко вже “об’єднав опозицію” і “захистив Україну” так на Тернопільщині, що вибори не почались, а всі місцеві опозиційні діячі пересварились. Нехай пробує попасти до Верховної Ради зі свого рідного Запоріжжя. Нам тут вішають лапшу, що він архівні дані відкрив, працював на національні інтереси України, от нехай і переконує своїх земляків. У Бережанах вже колись обрали рухівця-банкіра. Якийсь Іщенко, здається. Навіть точно прізвища не пам’ятають люди. Бо після виборів жодного разу не був в Бережанах. Покійний В’ячеслав Чорновіл дуже шкодував, що такий націоналістичний округ пропав. Тепер місцеві політикани кажуть, Наливайченко не такий! А який? Ми звідки знаємо? От своїх хлопців ми знаємо, а експерементувати не раджу нікому! Так і  мамі своїй сказав, і родичам, щоб чужинців не підтримувати! Ні до Верховної Ради, ні до обласної.

З чоловіком погодились навіть студенти, які клеїли Наливайченка:

– Та у нас така робота, – спробували виправдатись.

– Ви все добре робите, заробляйте гроші, допомагайте батькам, але розум майте свій,- резюмувала продавчиня.

 

5 comments

 1. Юля

  Не хіло журналісти працюють…оце ми з чоловіком сходилина базар за мандаринами і потрапили в газету..прикольно…

 2. Tato

  Підленькі прийомчики команди Стойка не пройдуть. Навіть із замовленими коментами.
  Народе мій! Я особисто клеїв ці листівки з моїми хлопцями. Це відбувалось ще 7 лютого, тобто за 4 дні до цього “спецрепортажу”. А потрібно буде – поклеїмо ще. І на халяву, і зі знанням справи, бо Наливайченко – це майбутнє УКРАЇНИ, а Стойко – це минуле Жизномира )))
  Провокація не пройде!

 3. Тарас

  Опаньки, в штабі Наливайченка проснулись… Зараз почнуть “інформаційно мочити”.. Ще й якогось милого Стойка приплели..Але бідна фантазія 🙁 … Напевно, на два фронти працювати – на Наливайченка і Васю Чубака не вистачає “пороху”. По реальному факту ж сказати нічого не можуть.. От і будуть язиками плескати.. А щодо поклеєння – гнати в шию таких поклейщиків треба, лише місто загаджують макулатурою політичних трупів… Вам що, місця мало??? Тумби є. бігборди , сіті-лайти.. Тернополяни такі лохи, що треба всі паркани гидити? Колись писали так Вася чи Свєта – такі то..Тепер пишуть на тих листівок інше, але суть ставлення людей не змінилась..Яким же треба бути лохом, щоб проголосувати за кандидата, який рекламується на слупах.. По справах треба! А справ, кіт наплакав! От і сплітають брєдятину

 4. Оля

  Це точно з Наливайченком перебор.. Біля мого підїзду якісь придурки всю стіну заклеїли. У нас були збори мешканців. Ми зробили заяву. Завтра понесемо у всі газети . Що якщо ще якийсь кандидат нам обгадить – не будемо голосувати. Принципово. Список будемо складати. В інтернеті в контакті і в фейсбуці поширимо, що за вульгарних кандидатів не голосуватимемо. Ми розуміємо, що це не Наливайченко особисто клеяв..але люди добрі, вчіть їх. Чула, що Наливайченка рекламують місцеві націоналісти. Так таке писав Степан Бандера? Стецько? Шухевич? А якби вам біля хати так гадили, шановні націоналісти-патріоти?! Вчіть своїх агітаторів елементарної культури. Нам не треба тої політики. Ситі по горло. Он Чижмарь повісив собі біг-борд..і висить..Не подобається – закидайте фарбою як януковича..Подобається – значить все нормально. Маєте питання до іншого кандидата – приходьте на зустрічі, телефонуйте, питайте їх..але НАМ дайти жити спокійно! Мені набридло, що мою поштову скриньку під час виборів гвалтують.. То Чубак напихав по 5 однакових листівок, то за Юру Олійника, який Щепановського коріфан, то Цимбалюк молодший брєдні ніс з глянцевих листівок.. Тому, шановні політики, йдіть під три чорти зі своїми пропозиціями..Ми просто хочемо жити, а Вас знати не хочемо..Задовбали! Вибачайте, що так грубо написала..

 5. Ліда

  Наливайченкуо – людина порядку і слова ! Патріот. за яким конкретні дії. А що за місцевими політиками?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.