111

  У цьому нещодавно переконався наочно журналіст “Про все”. Гуляючи з дитиною в розважально-торговому комплексі “Подоляни”, які належать надзвичайно неуспішному політику Василю Чубаку, фотокор помітив чималу чергу. Виявилось, сигаретна торгова марка Winston проводила акцію для курців. Не будемо описувати надзвичайні блага, які отримували курці при обміні пачок сигарет, але ажіотаж в залі був надзвичайний. Фотокореспондент спробував сфотографувати акцію. На нього відразу “налетіли” організатори акції та охорона закладу. Мовляв, фотографувати не можна, зітріть фото. Добре, що фотокор виявився “підкутим” і відрубав невігласам, що згідно чинного законодавства журналіст має право фотографувати події у громадських місцях.

До чого ми ведемо? Так один із співвласників “Подолян” Василь Чубак разом з дружиною заснував благодійний фонд, проводить акції, розповідає про благородні ідеї, скоро почне активно піаритись на виборах до Верховної Ради (особливо у телеформаті, якщо, звісно, не помудрішав), а ніяк не може збагнути простої істини – чому люди його не підтримують?!

 

1 comment

  1. Алла

    я теж це бачила…сигаретами воняє..ми з малим йдемо, мужики як дикарі рвуть блоки…яка ж буде здорова родина, якщо наші мужчини будуть блоками курити.. хіба це здоровий спосіб життя? а Чубаку справді треба краще думати, якщо хоче бути успішним політиком..на минулих виборах як підарас по телебаченню виступав в рагульських штанах..про різдвяну виставу взагалі смішно згадувати. у мого чоловіка родина з Борщова, то досі всі сміються, на Різдво жартували, що давайте запросимо камеру, і будемо кіно знімати..але не таке рагульське, як у чубаків було, де ніхто крім нього слова не сказав, а усі згадають цікаві випадки зі свят, веселі історії, повчальні..без маразму

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.