На Тернопільщині подорожчає хліб

Поділитися

Звідки такі дані? Бо за “хлібну тему” взявся губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян. А вже весь край знає – за щоб не взявся Хоптян – виходить з точністю до навпаки.

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян провів нараду з питань недопущення необґрунтованого підвищення цін на соціальні види хліба. На зустрічі з виробниками хліба, Валентин Антонович відзначив, що сьогодні на Тернопільщині немає причин для підвищення ціни на хліб.

«Я хочу зауважити, що сьогодні ви отримуєте борошно за меншою ціною, ані ж минулого року, – звертаючись до виробників, відзначив Валентин Хоптян. – Тому жодних причин підвищувати ціну на хліб я не бачу. До того ж якщо хтось з вас планує все ж таки збільшити ціни, тоді потрібно звернутися в адміністрацію і спільними зусиллями ми вирішимо дану проблему».

Крім того, Валентин Хоптян зауважив, що усі підприємства, на яких випікають хліб та хлібобулочні вироби мають працювати легально.

«Ми захистимо бізнес від свавілля чиновників, але захистимо тих, хто працює легально, сплачує усі збори та податки, – сказав Валентин Хоптян. – Сьогодні ми проведемо перевірку, які фірми по виробництву хліба працюють легально, а які ні».

По закінченню наради відповідні доручення було дано правоохоронним органам щодо виявлення нелегальних підприємств, на яких випікають хліб.

На Тернопільщині 20 куль до автомата коштують 150 гривень. Продають навіть бомжі

Тернополянам пропонують план народної люстрації кандидатів в депутати