Підводні течії у конфлікті вже найвідомішого в Тернополі 2-Б класу

Поділитися

«Про все» спробувало знайти «підводні камені» у скандальній ситуації в Тернопільській спеціалізованій школі І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов

Наскільки нам стало відомо, в ході конфлікту, коли вчитель виходить з декрету, його повинні забезпечити тією кількістю годин, з якої він/вона пішла в декрет. Якщо таких годин немає, то вчителя, якого було призначено на декретне місце, повинні звільнити. Класовода Дричик Г.Я. дійсно було призначено на декретне місце Федак Н.М. Проте, якщо такі години є, то обидва вчителі, ЯКЩО НА ЦЕ БУДЕ ВОЛЯ ДИРЕКТОРА, отримують постійні місця.

Але, як відомо,  директори шкіл так просто постійні місця не роздають – на цьому можна ж заробити! Ми нічого не стверджуємо у даному випадку, але ситуація змушує добряче помізкувати.
Так от, пані Федак мала б вийти на ті години, шо їй дають, а не обов”язково саме на 2-Б клас.

Крім цього, як нам неофіційно сказали  працівники сфери освіти, існує неписана етика між вчителями – якщо вчителю декрет закінчується посеред року, то він виходить на наявні години, допрацьовує на них до кінця навчального року, а з вересня набирає собі перший клас і працює. Пані Федак так не захотіла, мабуть через те, що з першим класом важко – дітей треба навчити вчитися, поводитися на уроках, навіть з «туалетними справами» допомогати. Тому вона обрала легший шлях. А лобіює її сама директор, з якими вони в товаристських стосунках, а можливо ще й у якихось.
Про усі ті кошти, говорять батьки,вони згадали у зверненні   не випадково. Адже  саме завдяки грошам керівництву освітнього закладу вдається залагоджувати конфліктні ситуації в органах влади, які ще й консультують її, як їй поводитися з такими непокірними батьками.
У своєму зверненні батьки про це не згадували ще однії ситуації. 6 січня четверо батьків учнів 2-Б класу пішли на особистий прийом до начальника управління освіти Похиляк О.П., яка погодилася з ними, що можна у рамках закону залишити обох вчителів.

Проте, результатом їхньої  зустрічі стало те, що 31 січня звільнили класного керівника 2-Б класу.
За весь цей місяць, протягом якого триває цей конфлікт,  батьки стверджують, що  наслухалися від керівництва школи стільки неправди,  на них виплило стільки бруду, що вони не згідні категорично залишити цю справу на пів дорозі.

« Ми готові іти до кінця, яким би він не виявився! Принаймні, ми будемо знати, що зробили все, що від нас залежало»,- кажуть батьки найвідомішого нині в Тернополі  2-Б класу.

Ганебний відеофакт у тернопільській облраді

Цікавинки від компанії “Київстар”