Півтораку-старшому вже не допоможе політика і козаки?

Поділитися

Прокурор м.Тернополя порушив кримінальну справу стосовно директора одного з професійних технічних училищ обласного центру за ст. 368 КК України (одержання хабара) та ст. 365 КК України, за фактом перевищення ним службових повноважень, що виразилось у примушуванні учнів навчального закладу здавати благодійні внески, у переважній більшості за рахунок власних стипендій.

Також перевіряються факти незаконного використання праці дітей за межами навчального закладу, у тому числі при виконанні важких робіт і робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці.

Внаслідок вчинення неправомірних дій, які виходять за межі наданих законом повноважень, директор професійного технічного училища заподіяв тяжкі наслідки охоронюваним законом правам учнів училища на суму, яка станом на сьогоднішній день становить понад 690 тисяч гривень. Кримінальну справу розслідують у прокуратурі м.Тернополя.

Заяви керівника закладу про нібито його політичне переслідування є нічим іншим, як спробою уникнути відповідальності за зловживання та відвернути увагу від порушень законів, виявлених у профтехучилищі у процесі прокурорської перевірки.

До Тернополя привезли копію Туринської плащаниці

“Свобода” програла війну: Надал і компанія легалізували стихійний ринок на Шептицького. Нібито тимчасово