“Свобода” програла війну: Надал і компанія легалізували стихійний ринок на Шептицького. Нібито тимчасово

Поділитися

16 лютого 2012 року виконком Тернопільської міської ради дозволив продаж овочів і фруктів з автопричепів та автомашин на вулиці Шептицького.

В рішенні виконкому йдеться:

Керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення ТзОВ «Тернопільський речовий ринок», з метою створення належних умов для торгівлі овочами та фруктами на вул. Митрополита А.Шептицького, запобігання виникнення несанкціонованої торгівлі виконавчий комітет міської ради вирішив:

1.Дозволити ТзОВ «Тернопільський речовий ринок» тимчасово до 01.06.2012р. проводити торгівлю овочами та фруктами з автомашин та автопричепів (без облаштування торгових рядів) на земельній ділянці, наданій товариству в оренду, відповідно до рішення Тернопільської міської ради від 28.02.2002р. «Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Тернопільський речовий ринок» для обслуговування автостоянки № 2 за адресою вул. Митрополита А.Шептицького.

2.ТзОВ «Тернопільський речовий ринок»: 2.1 Визначити місця для торгівлі, встановити в доступному для покупців місці контрольні ваги та облаштувати лабораторію ветеринарно – санітарної експертизи. 2.2 Забезпечити належний санітарний стан на території, на якій буде здійснюватись торгівля та прилеглій до неї території.

3.Погодити режим роботи з 7.30.год до 20.00 год.

http://infoprostir.te.ua

 

Півтораку-старшому вже не допоможе політика і козаки?

Енергетики Тернополя зроблять “подарунок” до 8 березня – періодично не буде світла в місті