«Подвижник духу і віри» (до 120-річчя від дня народження Патріарха Йосипа Сліпого)

Поділитися

В історії кожної країни є яскраві постаті, без яких не мислиме її минуле, сучасне і майбутнє. У релігійно-культурному житті українського народу XX століття саме такою непересічною постаттю був наш краянин Йосиф Сліпий.

Патріарх Йосиф Сліпий – одна з найвизначніших особистостей минулого століття не лише в Україні, але й у цілому світі. Він золотими літерами вписаний в історію України як полум’яний патріот, борець за волю народу.

Відзначаючи 120-річчя від дня народження Йосифа Сліпого, в обласній бібліотеці для дітей було проведено годину духовності «Подвижник духу і віри». Бібліотекар відділу обслуговування учнів 5-9 класів Павлішен І. Ю. розповіла учням 7-Б класу Української гімназії ім. І. Франка про життя і діяльність Й. Сліпого.

Діти з цікавістю прослухали розповідь про Патріарха Й. Сліпого – історика, педагога, публіциста, заслуженого працівника освіти України – Богдана Петровича Головина.

Учениця 5 (9-В) класу Української гімназії ім. І. Франка Скрипець Ярина продекламувала вірші, приурочені пам’яті Йосифа Сліпого.

Учасники заходу переглянули слайд-презентацію «Багатостраждальний пастир і його хресна дорога».

 

 

 

Леся Федчина –

завідуюча відділом обслуговування учнів 5-11 класів

Тернопільської обласної бібліотеки для дітей

Презентація проекту«Бібліомістечко»

6 березня 2012 року відбудеться 43 сесія Тернопільської обласної ради