Поки голова Тернопільської облради святкує день народження за кордоном, депутатські комісії працюють

Поділитися

Засідатимуть депутатські комісії

У четвер, 1 березня, відбудуться засідання постійних депутатських комісій.

Засідання комісії соціальної політики та праці, міграції, у справах пенсіонерів,ветеранів та інвалідів відбудеться о 10.00 в каб. 531. Члени постійної комісії з питань бюджету зберуться о 12.00 (каб.531).   О цій же годині в каб. 532 відбудеться засідання комісії з  питань законності та правової політики, здійснення  демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави. ) О 12.00 в каб.655 засідатиме постійна комісія з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства.   Засідання комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації відбудеться о 13.00 в каб. 532. Засідання комісії з питань планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії ,дорожнього, житлово-комунального господарства та благоустрою територій розпочнеться о 14.00 в каб. 531.  Постійна комісія з питань агропромислового комплексу та земельних відносин засідатиме о 17.00 в каб. 531.

 

Відбудуться спільні засідання депутатських комісій та профільних управлінь ОДА

Депутати та фахівці профільних управлінь облдержадміністрації обговорюватимуть питання  «Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2012 рік».

1 березня 2012 року об 11.00 год. у каб. 532 відбудеться спільне засідання постійних комісій гуманітарного напрямку Тернопільської обласної ради за участю профільних управлінь  Тернопільської обласної державної адміністрації. 1 березня о 15.00 год. засідатимуть постійні комісії економічного напрямку за участю профільних управлінь  ОДА (каб. 532).

2 березня 2012 року об 11.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики,   транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності за участю головного управління економіки обласної державної адміністрації (каб. 532).

Міліціонер з Ланівець вимагав 1000 гривень хабара в матері за не притягнення її сина до кримінальної чи адміністративної відповідальності

Неймовірне відео щасливих випадків