Студентська рада тернопільського педуніверситету запрошує на експрес-побачення

Поділитися

Ви все ще шукаєте свою половинку?)

Ми скоро святкуємо День Святого Валентина, отож запрошуємо Вас 13.02.2012 (понеділок) о 14:30 у фойє головного корпусу ТНПУ ім.В.Гнатюка.

На початку вечірки усім учасникам будуть роздані бейджики з іменами і короткою інформацією про них. Буде також надано “картку симпатій”, на якій можна буде відмітити людину, яка Вам сподобалася. Про це вже писала «Про все».

Далі відбуваються безпосередньо міні-побачення. На спілкування з кожним учасником відведено 90 секунд. Після сигналу ведучого хлопці пересідають за інші столики, таким чином щоразу утворюються нові пари.

По завершенню вечірки, усі здають свої анкети ведучим. Якщо інтерес виявиться взаємним, учасники отримають координати один одного або безпосередньо на місці, учасники власноруч можуть обмінятися телефонами.

І відкриємо одразу маленьку таємницю: на деяких учасників проекту чекатиме сюрприз, про який можна буде дізнатися по завершенні заходу 🙂

Вас чекають приємні несподіванки, нові друзі, а можливо, і ваша доля!

Також 14.02.2012 від 7:40 в головному корпусі Студентська рада пропонує вашій увазі «FREE HUGS» – обійми незнайому людину і ти покращиш настрій комусь, а в подарунок отримаєш посмішку!!!

Науковці стверджують – під час обіймів стимулюється нервова система, підвищується рівень гемоглобіну у крові, а також гормонів, які викликають доброзичливість до оточуючих.

Обійми дають людині відчуття захищеності, комфорту та безумовної любові. А це необхідно кожному з нас!!!

Прийди 14 лютого в головний корпус ТНПУ і для тебе відкриють свої обійми гарні дівчата та хлопці нашого вузу!

Отримайте свою порцію гормону щастя на день Св.Валентина.

Тернопільські журналісти можуть потрапити на стажування до США

Найвідомішу тернопільську козу… рекомендують