Тернопільські журналісти можуть потрапити на стажування до США

Поділитися

13 лютого о 13.00 год засідання Тернопільського прес-клубу:
Презентація програми «Громадські зв’язки». Програма стажування у США за темою «Вплив діалогу місцевого самоврядування з центральною владою на розвиток громад» у Тернополі/Тернопільській обл. та Рівному/Рівненській обл.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок програми „Громадські зв’язки” (Community Con…nections Program) у Тернополі/Тернопільській області та Рівному/Рівненській області, яка передбачає 3-тижневе стажування у США за темою „Вплив діалогу місцевого самоврядування з центральною владою на розвиток громад”. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Для участі у програмі знання англійської мови не вимагається.

Для участі в конкурсі запрошуються такі фахівці: представники органів місцевого самоврядування, обрані та призначені представники міських та селищних рад, юристи органів місцевого самоврядування, активісти третього сектору, місцеві працівники медіа, представники регіональних відділень Асоціації міст України.

Орієнтовна дата поїздки групи з 9 липня по 30 липня 2012 року. Всі витрати покриваються програмою, окрім витрат, пов’язаних із виготовленням закордонного паспорта та подорожей територією України.

Шикарна “халява” у тернопільських супермаркетах “Сільпо”

Студентська рада тернопільського педуніверситету запрошує на експрес-побачення