У колишньому офісі націоналістичних “соколят” пляшки позбирали, а сміття залишили

Поділитися

Вчора інтернет-газета “Про все” оприлюднила статтю “Комсомольці” тернопільської “Свободи” випили пів ящика горілки під час переїзду

Ввечері до головного редактора зателефонував керівник тернопільської молодіжної організації “Сокіл” пан Ігор. Чоловік намагався нас переконати, що це не члени їхньої організації розпивали алкоголь, залишили купу склотари і сміття, а якісь невідомі особи. У той же час “Про все” розповіли, що донедавна в культурно-діловий центр не могли зайти чужі люди з алкоголем, оскільки при вході цілодобово чергує сторож. Могли лишень свої. “По блату”. Деякі навіть і не криючись проносили ящиками алкоголь.

Зараз на першому поверсі в “Україні” триває ремонт, будку сторожа знесли. Разом з тим, працівник третього поверху культурно-ділового центру написав нам, як вчора в стані алкогольного сп’яніння сторож та керівник “Сокола” поганенько прибрали колишній офіс. Забрали лише пляшки. Сміття залишили. Чому? Питання залишається відкритим. Напевно, голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда вчора  погано пояснив у телефонній розмові керівництву місцевого “Сокола”, як необхідно прибирати після своєї “діяльності”. І навіть, якщо це не їхнє діяння, справжні націоналісти не повинні байдуже дивитись на бедлам.

Вчора “Про все” також отримала інформацію щодо оренди офісів партій та громадських організацій. Чомусь тернопільської молодіжної громадської організації “Сокіл”, яка орендує офіс вже на другому поверсі у культурно-діловому центрі “Україна” не зазначено.

orenda

Молодіжний націоналістичний конгрес у Тернополі розповів про націю, яка ніколи не капітулює

Чому мешканці Тернопільщини проголосують за Наливайченка і Чижмаря? (опитування)