У перший рік мерства Надал “закопав” 5 мільйонів гривень у дороги. Цього року вже хоче 18!!!

Поділитися

На сесії міськради 16 лютого прийняли програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста на 2012-14 роки.

Замість дев’яти програм стосовно розвитку комуналки міста відтепер діятиме одна, в якій враховано всі зауваження, пропозиції та потреби у розвитку житлово-комунальної сфери Тернополя. Програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста прийнята на 2012-14 роки.

Зокрема у Програмі передбачено капітальний ремонт доріг. Якщо у минулому році на ці цілі було виділено понад 5 млн. грн., то цьогоріч місто розраховує провести ремонт доріг на суму 18 млн. 700 тис. гривень. Це, за словами начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Володимира Болєщука, дає можливість провести ефективний ремонт доріг у Тернополі.

«Цього року ми також будемо чи не єдиним містом, яке вирішить проблему з безпритульними собаками. У Програмі закладено 150 тисяч гривень на добудову центру стерилізації собак у селі Дичків, – зазначив Володимир Болєщук. – Також програмою враховані потреби мешканців віддалених мікрорайонів – Пронятин і Кутківці – тут слід зробити освітлення та ремонт окремих вулиць. На це, за дорученням голови, передбачені кошти. Всі прохання людей під час прийому громадян міським головою, звернення депутатів були враховані у цій Програмі».

За оцінками депутатів, Програма є професійною – у ній чітко прописані конкретні кроки, які міська рада планує виконати за вказаний період. На виконання програми закладено 60 мільйонів гривень і передбачено конкретні джерела фінансування.

Головний податківець Тернопільщини хоче… відібрати хліб у Притули й Петросяна

Найсимпатичніший заступник мера Тернополя у ці хвилини розповідає, куди поділа гроші