У Тернополі 24 лютого доба знову матиме 40 хвилин

Поділитися

Книгарня «Є» запрошує Вас на презентацію літературно-музичного проекту «Доба. Безсмертя» за участі поетеси Зоряни Биндас та тернопільського гурту «Називний відмінок», яка відбудеться 24 лютого.
Початок – о 18:30.
Тернопільський гурт «Наз…ивний відмінок» та поетеса Зоряна Биндас представлять у «Книгарні Є» літературно-музичний проект «Доба. Безсмертя». Вони покажуть 40-хвилинну програму, як складеться з пісень та аудіо віршів. «Доба. Безсмертя» – це гра на контрастах, поєднання протилежностей, емоції від найспокійніших до яскраво забарвлених, – каже Зоряна Биндас. – вірші і пісні дуже різні. Тут буде все – від дитячих колискових, до темної містики. Різні історії-замальовки з життя окремих людей.
Над проектом працювали кілька місяців. Спочатку з’явились вірші, після того гітарист гурту «Називний відмінок» поклав їх на музику. Протягом кількох місяців композиції записувались в студії, під час того – видавалась книга. Збірка «Безсмертя» є, так би мовити, обкладинкою диску «Доба». Альбом має певну концепцію, пісні розміщені тематично від ранку до пізньої ночі та змістовно відображають нашу сучасність. Усе разом – “Доба”, – пояснює солістка «Називного відмінку» Оксана Балуцька.
До альбому ввійшли аудіовірші, начитані поетесою, та пісні на її тексти. Музика гітариста Віталія Кічака зробила вірші повними і довершеними, вони перетворились у пісні. Добрий і мелодійний голос солістки Оксани Балуцької вдихнув у пісні душу. Гармоніст Андрій Локотош додав неповторних і чітко виражених акцентів. Барабан Максима Кульчицького розставив своїм ритмом «розділові знаки» та логічні наголоси. Бас Сергія Лещука підсилив контрастність.

Тимошенко у колонії шитиме шапки-вушанки і буде заробляти 1500-2000 гривень

Завдяки Степану Барні у Тернополі буде вулиця Вітні Х’юстон