У Тернополі презентують книгу – “Нація, яка не капітулює”

Поділитися

«Жодна нація світу не має такої тривалої історії боротьби за своє звільнення від різних загарбників, як ірландці. За останню тисячу років у них відбулося до трьох десятків повстань. Ірландці вижили в геноцидах, зберегли світогляд, автентичність, культуру і мову, побудували країну для своїх нащадків…»
Чи може наша нація, всупереч будь яким обставинам і труднощам, стати гідним і шанованим народом – як це зробили ірландці?
Саме на це питання намагалися дати відповідь автори книги “Нація, яка не капітулює”, виданої Молодіжним Націоналістичним Конгресом.

15 лютого 2012 року о 18.00 в Тернопільському краєзнавчому музеї (вул. Майдан Мистецтв, буд. 3) відбудеться презентація книги “Нація, яка не капітулює”. На презентації будуть присутні автор ідеї та упорядник Ярослав Іляш, голова ВМГО МНК Сергій Кузан та член Центрального Проводу ВМГО МНК Іван Кішка. Книгу вже з великим успіхом презентували у Полтаві, Харкові та Сумах. Наступний на черзі – Тернопіль.

У книзі вміщено статті діячів українського націоналістичного руху, які представляють собою Українську Військову Організацію, Закордонні Частини Організації Українських Націоналістів, Спілку Української Молоді «Сумщина» та Молодіжний Націоналістичний Конгрес.
Детальніше: 097 97 55 428 Віталій Вовк

15 лютого о 18:00

11 лютого – Кузьма Скрябін Holiday Concert Hall у Тернополі

17 лютого у Тернополі пройде тренінг із ребефінгу