У Тернополі, серед білого дня, студент загнав ніж у скроню учневі

Поділитися

Жахливий випадок, від якого кров холоне в жилах, стався минулої неділі посеред білого дня у самісінькому центрі міста. Молодик схопив до рук великого викидного ножа і з нечуваною жорстокістю пірнув ним 14-річного підлітка… у голову. Важко повірити, але ніж у скроню хлопця зловмисник загнав аж по саме руків’я. Ледве тримаючись на ногах, однак не втративши свідомості від больового шоку, хлопчина ще знайшов у собі сили зайти за допомогою до аптеки, розташованої неподалік…

Аналізуючи те, що сталося, багато хто переконаний: конфлікт виник на порожньому місці. Та його наслідки даватимуться взнаки ще довго. Постраждалий перебуває в реанімації, за його життя борються лікарі, а рідним залишається тільки молитися за його порятунок. Натомість підозрюваний у скоєному зловмисник, очевидно, проміняє студентську лаву на тюремні нари.

Заступився за дівчину
Події, що згодом призвели до біди, не віщували нічого поганого. В одному з дворів, де свого часу було дитяче кафе “Женя-Женічка”, 12 лютого, близько другої години дня, зустрілися 14-річна Діана (з етичних міркувань всі імена змінені — прим. авт.) і старший від неї на шість років Валентин. Познайомилися в Інтернеті, переписувалися і от вирішили побачити одне одного. Дівчина не сприймала онлайн-спілкування всерйоз, для неї це, швидше, було цікавою і захоплюючою грою. Розмова не клеїлася. І коли на адресу Діани посипалися образи, Ігор — хлопець спортивної статури — вирішив заступитися за неї. Та навіть подумати не міг, як відреагує на це Валентин…
В аптеці “Рута-фарм”, куди зайшли поранений Ігор з дівчиною, викликали “швидку”. На службу “103”, розповідають працівники аптеки, встигла зателефонувати ще й випадкова перехожа.

Важкий, але стабільний
Враховуючи загрозу життю, важкопораненого хлопця “швидка” доправила у найближчий медичний заклад — Тернопільську міську лікарню швидкої допомоги №1.
Медики з жахом виявили, що лезо надзвичайно великого, так званого викидного ножа пронизало увесь мозок. Постраждалого помістили у реанімацію. Для того, щоб вийняти з голови сторонній предмет, необхідно було трепанувати череп. Потім ще й зупинити кровотечу. Цю надзвичайно складну операцію проводив лікар-нейрохірург вищої категорії Петро Гудак. Наступного дня потерпілого він прооперував знову — утворилася гематома.
Стан Ігоря медики зараз характеризують як важкий, але стабільний. Родичі постійно перебувають поруч, біля реанімаційної палати.
Кажуть, сім’я, у якій виховується Ігор, — дуже хороша і благополучна. Хлопець займався спортом, вчився у тернопільській школі №15.
“Наслідки такого поранення спрогнозувати дуже важко, практично неможливо, — зазначив головний лікар Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги №1 Ярослав Чайківський. — Вони можуть бути вкрай непередбачуваними. Можливо, все обійдеться, якщо ніж не зачепив життєво важливих ділянок, адже кожна ділянка мозку відповідає за певні функції організму. За всю свою практику я не пригадую жодного подібного випадку. Хлопець опритомнів. Говорити, звичайно, ще не може, але реагує на прохання медиків. До прикладу, розплющує очі, якщо попросити. Його стан важкий, але стабільний. Подальше лікування — це, перш за все, зупинка кровотечі, оскільки глибокі тканини мозку все ще трохи кровоточать”, пише газета “Місто”

Батьки на заробітках — діти шукають «пригод»
Підозрюваного нападника правоохоронці затримали. Це студент-третьокурсник родом із Закарпаття. Кажуть, що вже давно залишився без нагляду — його батько з матір’ю на закордонних заробітках. Важко збагнути, що ж могло “розбудити” у ньому таку нечувану агресію та жорстокість. Після того, що він накоїв, люди припускали, що орудував якийсь маніяк або ж зек-рецидивіст. І аж ніяк не
20-річний студент…
Кримінальну справу порушено за ч.2 ст.15 ч.1 ст.115 “Замах на вбивство”, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю обласного управління міліції. Справу розслідують слідчі обласного управління внутрішніх справ.
P.S. Подальше лікування та реабілітація пораненого — тривалі й страшенно дорогі. Коли в аптеці купували перелік виписаних медиками препаратів, навіть фармацевти були здивовані загальною сумою. Сім’я постраждалого хлопця потребує фінансової допомоги усіх небайдужих до чужої біди. Відкрити благодійний рахунок рідні Ігоря ще не встигли. Тож наразі перераховувати кошти можна на банківську картку Приватбанку за номером 4627081797046658 через термінали або в касі банку.
Марія Тиха

Наливайченко: Табачник перетворює Міносвіти на виборчий штаб Путіна

20 лютого, у Тернополі, у клубі Riverpool Влад Яма, Габрієла Масанга, Владіслав Левицький, Іван Прохна обиратимуть красунь до реаліті-шоу “Міс Галичина 2012”