20 лютого, у Тернополі, у клубі Riverpool Влад Яма, Габрієла Масанга, Владіслав Левицький, Іван Прохна обиратимуть красунь до реаліті-шоу “Міс Галичина 2012”

Поділитися

20 лютого, у понеділок стартують кастинги до другого сезону Першого на Західній Україні конкурсу краси у форматі реаліті-шоу «Міс Галичина 2012».

Відбірковий марафон триватиме три дні, а відтак завітає до трьох міст – Тернополя, Рівного та Львова. Саме за таким маршрутом три дні поспіль шукатиме найвродливіших зіркове журі, до складу якого увійдуть:

 

Іван Прохна – організатор конкурсу, представник компанії «Тур-Галичина»,

Влад Яма – шоумен,
Габріела Масанга – телеведуча,

Владіслав Левицький – співак, учасник шоу «Голос країни»,

 

А от місцем ведучої конкурсу, співорганізаторка «Міс Галичина» та співачка Людмила Ясінська цьогоріч поступилась «обличчю» Першого національного, коментатору «Євробачення» Тімуру Мірошниченку.

 

Нагадаємо, що конкурс проходитиме уже вдруге. До боротьби за місце у фіналі журі допустить лише 45 красунь, які впродовж 10 днів, з 1 по 10 березня змагатимуться і навчатимуться, зокрема, із голлівудським хореографом Тоні Стоуном  та режисером Романом Віктюком. Найслабші покинуть проект, а двадцятка найкмітливіших та найкрасивіших потрапить у фінал, що відбудеться у травні.

 

 

Розклад кастингів:

 

Тернопіль 20 лютого

12:00

Клуб Riverpool

 

Рівне

12:00

Кіноцентр «ЕРА»

 

Львів 22 лютого

12:00

Rafinad People


У Тернополі, серед білого дня, студент загнав ніж у скроню учневі

Тернопільський каскадер знімається у російських серіалах із гонораром 800 євро за день