У Тернополі відбудеться презентація книги Володимира Лиса «Іван і Чорна Пантера»

Поділитися


Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують Вас на презентацію нової книги Володимира Лиса «Іван і Чорна Пантера», яка відбудеться 8 лютого.

Переможець премії «Ґранд — Коронація слова», автор найкращого роману десятиріччя «Століття Якова» Володимир Лис написав сміливий та неочікуваний роман.

«Іван і Чорна Пантера» — це магічна історія про зіркову супермодель Таумі Чорна Пантера Ремпбел та сільського дурника Йвана. Таумі, як і годиться, живе бурхливим богемним життям — гроші, скандали, коханці, коханки, а для останнього парубка на селі вона просто богиня. Проте насправді Таумі ніяке не божество — звичайна спадкова африканська жриця, а Йван з Кукурічок має дещо, що належить Чорній Пантері, – череп могутньої африканської чаклунки, на якому тримається вся слава та успіх супермоделі. Вона має вирушати у загадкову Україну до Йвана з Кукурічок…

На сьогодні у творчому доробку Володимира Лиса десяток романів, кілька повістей, радіо- та театральних п’єс, які з успіхом поставлені на українських помостах. Журналіст, драматург, прозаїк, народний синоптик, багаторазовий лауреат «Коронації слова» і, нарешті, переможець номінації «Гранд-Коронація» — він зарекомендував себе як майстер літератури нової формації. Щодо несподіваності та магічності сюжету свого нового роману «Іван і Чорна Пантера» Володимир Лис зазначив: «Я зі своїм творчим кредо уже давно визначився, тому вважаю, що найважливішими в художній прозі є насамперед сюжет, характери та психологія».

Дата події: 08.02.2012, 18:00

***

Адреса книгарні «Є»:

м. Тернопіль, вул. Валова7-9

Тернопіль очікують нові відкриття у мистецтві зачісок та візажу

Книгарня «Є» запрошує Вас на нове засідання літературного клубу «Читальні сходини», яке відбудеться 7 лютого