У Тернополі визначено переможців проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2012”

Поділитися

   1 лютого в залі для нарад Тернопільської міської ради було проведено співбесіду із учасниками проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2011”, який реалізовується громадською організацією “Молодіжна Альтернатива” у партнерстві із Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)” за сприяння Тернопільської міської ради. За результатами співбесіди було відібрано 10 студентів, які будуть проходити стажування в структурних підрозділах  Тернопільської міської ради.

     Впродовж  грудня  13 студентів вищих навчальних закладів м. Тернополя подали анкети для участі у першому етапі проекту, який передбачає проведення співбесіди із кандидатами. Для  її проведення були запрошенні заступник міського голови з гуманітарних питань Бицюра Л.О. начальники та представники  структурних підрозділів  Тернопільської міської ради, журналісти місцевих ЗМІ. За підсумками співбесіди було відібрано 10 студентів.

    Ось імена студентів, які за результатами співбесіди будуть проходити стажування в структурних підрозділах Тернопільської міської ради:

Назва структурного підрозділу Прізвище, ім’я інтернів (студентів), які проходять стажування, ВНЗ навчання
Відділ зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Антків Володимир (ТНЕУ)
Управління економіки, промисловості та праці Дячун Наталя (ТНТУ)

Жереб Володимир (ТНЕУ)

Управління організаційно-виконавчої роботи Бровчук Уляна (ТНЕУ)

Попик Ігор (ТНТУ)

Управління культури і мистецтв Федорів Олена (ТНПУ)
Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Бабій Ілона (ТІСІТ)
Управління освіти та науки Козелко Віктор (ТНЕУ)

Поліщук Леся (ТНПУ)

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Клачко Віталій (ТНПУ)

   

      Нагадаємо, що успіхом минулорічного проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування – 2011” є те, що його учасниця  Загребенюк Наталя зараз є працівником Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради 

 

Коротко про проект

Протягом 2003 – 2011 років у  проекті “Студенти для органів місцевого самоврядування” близько 1000 студентів з 21 міста України проходили стажування у міських, районних та обласних радах своїх міст.

       Метою даного  проекту є підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, через організацію їх стажування  у органах місцевого самоврядування.

В кожному місті відбувається відбір студентів шляхом проведення співбесіди, які  стажуються в органах місцевого самоврядування протягом 5 місяців, в після навчальний час.

Впродовж періоду стажування  студенти – учасники проекту будуть займатися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та  підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань соціально-економічного та політичного розвитку міста; перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів.

За час стажування студенти будуть мати можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у м. Київ та інших містах України; писати статті до збірників  на запропоновані теми, а також відвідати екскурсію до Верховної Ради України.

Наприкінці терміну стажування студенти отримають Сертифікат про проходження стажування.

Кращі студенти, які позитивно себе зарекомендують під час стажування у органах місцевого самоврядування зможуть взяти участь у співбесіді щодо стажування у комітетах  та апараті Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. 

 

Контактна особа:

Ігор Процик,

Координатор проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” в Тернопільській області,

Голова ТОМГО “Спілка Молодіжного Самоврядування (СМС)”

моб. тел. (063) 4546661 

 

Чому у Тернополі вранці не було світла?

У «Джурі» вийшла книга Володимира Мармуса “Доля обрала нас”