У Тернополі зробили пародію на відкриття у мистецтві зачісок та візажу (фото, відео)

Поділитися

Сьогодні у нашому місті відбувся V тернопільський відкритий конкурс з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу. На жаль, конкурс пройшов надзвичайно затягнуто у часі. Напевно, не було написано сценарію заходу. Для відвідувачів конкурсу організатори не продумали цікавої програми. Окрім набридливих «бум-цик-цик».
Навіть під час нагородження, яке відбулось на годину пізніше, ніж планувалось, ні конкурсанти, ні гості свята не побачили дефіле переможців зі своїми роботами.
– А що хотіти від перукарів, вони ж не режисери шоу-програм,- намагались виправдати Юру Грубича за організаційні провали фанатки його таланту, які знудились годинним чеканням на результат конкурсу.
Майстер колор-експерт міжнародного класу, неодноразовий призер та переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів з перукарського мистецтва, володар Кубка Вроцлава-2010 з перукарського мистецтва, художній керівник Театру зачісок Юрій Грубич був люб’язний з усіма, хто до нього звертався. Разом з тим, пересічному обивателю, який завітав на відкритий конкурс про модні напрямки у зачісках та візажі 2012 року так і не вдалось нічого дізнатися.

Скільки набрали балів переможці, чому обрали їх роботи, а не інші – не було сказано жодного слова у “кращих” традиціях “совка”.

Разом з тим, окремі моделі робіт викликали чималий резонанс серед відвідувачів конкурсу. Про те, це було краплиною меду у бочці дьогтю.


Наливайченко взяв участь у відкритті пам’ятної дошки на честь Горохівського

Після бою з Кличком Дерек Чесора побився з Девідом Хеєм (відео)