111

Сьогодні у нашому місті відбувся V тернопільський відкритий конкурс з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та візажу. На жаль, конкурс пройшов надзвичайно затягнуто у часі. Напевно, не було написано сценарію заходу. Для відвідувачів конкурсу організатори не продумали цікавої програми. Окрім набридливих «бум-цик-цик».
Навіть під час нагородження, яке відбулось на годину пізніше, ніж планувалось, ні конкурсанти, ні гості свята не побачили дефіле переможців зі своїми роботами.
– А що хотіти від перукарів, вони ж не режисери шоу-програм,- намагались виправдати Юру Грубича за організаційні провали фанатки його таланту, які знудились годинним чеканням на результат конкурсу.
Майстер колор-експерт міжнародного класу, неодноразовий призер та переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів з перукарського мистецтва, володар Кубка Вроцлава-2010 з перукарського мистецтва, художній керівник Театру зачісок Юрій Грубич був люб’язний з усіма, хто до нього звертався. Разом з тим, пересічному обивателю, який завітав на відкритий конкурс про модні напрямки у зачісках та візажі 2012 року так і не вдалось нічого дізнатися.

Скільки набрали балів переможці, чому обрали їх роботи, а не інші – не було сказано жодного слова у “кращих” традиціях “совка”.

Разом з тим, окремі моделі робіт викликали чималий резонанс серед відвідувачів конкурсу. Про те, це було краплиною меду у бочці дьогтю.
5 comments

 1. Катя

  Думала, що знуджуся. Всі ті круті перукарі якісь самозакохані..таке враження, що в Нью-Йорку чи Мілані конкурс приходив..Елементарного не передбачили..Капусту зрубали..і все…Примітивно. Мені було соромно перед моєю подружкою зі Львова, яка мене ледве вблагала досидіти тупо годину, щоб дізнатись результати..Але від церемонії нагородження вже й Олька була в шоці…Люди, якщо робите ВІДКРИТИЙ конкурс, то робіть, щоб було на що подивитись…Не хочете для людей, робіть ЗАКРИТИЙ! І ніяких проблем!

  1. Наталія

   Катерина, чому Вам також не зрубати капусту? Мені дуже цікаво, чи Ви перукар.

 2. Ксеня

  Я б, не була такою категоричною: 1.в наш час , особливо в Тернополі, дуже важко організувати дійсно хороше дійство без достатнього фінансування….
  2.наприклад мені музика не заважала, можливо журналіст поділяє інші музичні течії, але це її особисте враження.
  3.якщо не помиляюсь журналіст даного видання навіть не спромоглась надати візитки моделям, а писала адресу сайту на клаптиках паперу.
  4. створіть спочатку хоть щось корисне і дійсне уваги самі, а потім “критикуйте” інших.
  5. А де в статті є описано переможців , чи підписано фото ?


  1. Author
   Борис Машлянка

   Не важко написати сценарій заходу, а необхідно! Щоб продумати усе до дрібниць.
   Музичне оформлення було одноманітне.
   На заході був журналіст, а не журналістка.
   Створили. Де ви написали коментар
   Переможці не були представлені публіці. Як дізнатись, хто виграв??? Навіть під час нагородження. Бардак організаторів свята дійшов до того, що деякі учасники навіть не дочекались результатів! Це була елементарна неповага!
   Щодо клаптиків паперу…Саме нам і надали організатори шоу результати змагань на клаптиках паперу.. Редакція досі не дочекалась інформаційного повідомлення про результат змагань. А це 10 хвилин роботи, щоб набрати у ворді
   Фото не підписували лише через те, щоб не помилитись при написанні прізвищ та імен моделей. Під той бум-цик-цик не реально було почути як звати модель, майстра. Не говоримо вже про прізвище
   Як відбувся захід – так і подали

   1. Наталія

    Дозвольте спитати, чому таке “позитивне” відношення до організаторів цього конкурсу? Складається думка, що в Вас особистий конфлікт. Вибачте, Ви були хоть раз присутні на конкурсах обласних ,Львівських, Одеських? Може мали честь зробити власний конкурс або заход?…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.