Великий бізнес зацікавлений у розвитку малого та середнього підприємництва – заявив уродженець Тернопільщини, мільярдер Дмитро Фірташ

Поділитися

Великий бізнес зацікавлений у розвитку малого та середнього підприємництва. Про це заявив голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час зустрічі з керівниками великих підприємств, власниками малого та середнього бізнесу Чернівецької області.

«Візьміть будь-яку велику світову компанію – їхній бізнес збудовано на співпраці з малими та середніми підприємствами, це є їхньою основою», – сказав Дмитро Фірташ. Як приклад він навів автомобільний концерн «Тойота» і глобального лідера ІТ-ринку «Майкрософт». За його словами, у розвинутих європейських країнах малі та середні підприємства створюють близько 50% ВВП, а в Україні цей показник не перевищує 10 – 15%. «Ми разом повинні вирішити, як запустити цю машину, аби в нашій країні розвивався малий та середній бізнес», – додав голова ФРУ.

Дмитро Фірташ відмітив, що Федерація роботодавців є майданчиком як для великого, так і для малого бізнесу. Голова ФРУ зауважив, що масштаб підприємства не має значення. «Не важливо, чи це двоє людей, десять, сто чи десятки тисяч. Будь-хто, хто дає роботу, є роботодавцем, це нова каста людей. За ці двадцять років утворився новий прошарок людей, якого раніше не було. Сьогодні ми з вами, по суті, маємо новий клас. Це є люди, які приймають рішення і готові за них відповідати», – сказав Дмитро Фірташ. «Працівникові байдуже, які ти маєш стосунки з податковою чи з владою. Людина виконує свою роботу і повинна отримувати зарплатню. Тому на базі Федерації ми створюємо ефективний майданчик для взаємодії бізнесу та влади», – відмітив Дмитро Фірташ.

Присутні на зборах бізнесмени підтримали ідею розвитку Федерації роботодавців України як єдиного майданчику для встановлення контактів між великими та малими підприємствами.

Зустріч з керівниками великих підприємств, малого та середнього бізнесу Чернівецької області було організовано з ініціативи глави Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа та губернатора Чернівецької області Михайла Папієва. На зустрічі були присутні понад 80 чільних підприємців та керівників промисловості регіону.

«Доктора Хауса» закривають

Єврокомісія оголошує тендер з протидії змінам клімату