111

Великий бізнес зацікавлений у розвитку малого та середнього підприємництва. Про це заявив голова Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час зустрічі з керівниками великих підприємств, власниками малого та середнього бізнесу Чернівецької області.

«Візьміть будь-яку велику світову компанію – їхній бізнес збудовано на співпраці з малими та середніми підприємствами, це є їхньою основою», – сказав Дмитро Фірташ. Як приклад він навів автомобільний концерн «Тойота» і глобального лідера ІТ-ринку «Майкрософт». За його словами, у розвинутих європейських країнах малі та середні підприємства створюють близько 50% ВВП, а в Україні цей показник не перевищує 10 – 15%. «Ми разом повинні вирішити, як запустити цю машину, аби в нашій країні розвивався малий та середній бізнес», – додав голова ФРУ.

Дмитро Фірташ відмітив, що Федерація роботодавців є майданчиком як для великого, так і для малого бізнесу. Голова ФРУ зауважив, що масштаб підприємства не має значення. «Не важливо, чи це двоє людей, десять, сто чи десятки тисяч. Будь-хто, хто дає роботу, є роботодавцем, це нова каста людей. За ці двадцять років утворився новий прошарок людей, якого раніше не було. Сьогодні ми з вами, по суті, маємо новий клас. Це є люди, які приймають рішення і готові за них відповідати», – сказав Дмитро Фірташ. «Працівникові байдуже, які ти маєш стосунки з податковою чи з владою. Людина виконує свою роботу і повинна отримувати зарплатню. Тому на базі Федерації ми створюємо ефективний майданчик для взаємодії бізнесу та влади», – відмітив Дмитро Фірташ.

Присутні на зборах бізнесмени підтримали ідею розвитку Федерації роботодавців України як єдиного майданчику для встановлення контактів між великими та малими підприємствами.

Зустріч з керівниками великих підприємств, малого та середнього бізнесу Чернівецької області було організовано з ініціативи глави Федерації роботодавців України Дмитра Фірташа та губернатора Чернівецької області Михайла Папієва. На зустрічі були присутні понад 80 чільних підприємців та керівників промисловості регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.