111

Трагедія сталася на території розташування бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України. У Києві солдат уродженець Тернопільщини застрелив себе з автомата. Ілюстрація У Києві в одній із військових частин під час несення караульної служби з автомата застрелився солдат.

Як повідомили у правоохоронних органах, інцидент трапився 13 березня, після обіду. За попередніми даними, солдат вистрелив собі в голову.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група та працівники прокуратури. Як уточнив співрозмовник агентства, за останньою наявною інформацією, трагедія сталася на території розташування бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України. Як зазначили у правоохоронних органах, солдат ніс охорону у внутрішньому караулі біля складів з озброєнням. За однією з попередніх версій, смерть військовослужбовця настала в результаті необережного поводження зі зброєю, передає tsn.ua

3 comments

  1. Марія Іванівна

    У Києві солдат уродженець Тернопільщини застрелив себе з автомата. Ілюстрація – лишнє слово. заберіть

  2. Вал

    А вы проверте В НЕЗАПНО тел. сьёмки сержантов и прапорщиков и поймете почему стреляются солдаты в этой части. Но об этом боятся говорить солдаты т.к. напуганы!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Олександр

    Шкода юнака. Певно шакали довели…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.