До уваги тернопільських журналістів, громадських активістів та лідерів громадських організацій!

Поділитися


Загальноукраїнський проект “СЛОВО і ДІЛО” запрошує вас взяти участь у тренінгу “Сучасні медіа – нові можливості”, який відбудеться у вашому місті 20 березня 2012 р. Час і місце проведення буде оголошено додатково.

Впродовж тренінгу відбудеться презентація суспільно-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО” (http://slovoidilo.UA). Це постійно діюча on-line система народного контролю над владою і політиками, що демонструє справжній рівень їхньої відповідальності перед громадянами і виборцями. Портал працює за правилами сучасних медіа. База даних системи містить близько 5000 обіцянок політичних і громадських діячів, держслужбовців, і постійно поповнюється новими. Аналітики і волонтери проекту відстежують обіцянки, їх терміни і реалізацію більш ніж по 600 персонам.

З доповідями виступить:

Тарас Чернов, головний аналітик громадсько-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО”, випускник політологічного курсу Варшавського університету.

Олена Некрасова, експерт з суспільно-політичних питань проекту “СЛОВО і ДІЛО”.

 

Мета  зустрічі:

Участь у тренінгу надасть можливість розширити професійні навички молодих журналістів. Краще зрозуміти ідеологію конвергентних медіа, ефективно використовувати можливості Інтернету, а саме інструменти нових (соціальних) медіа. А також визначити відповідальності регіональних політичних еліт, проблеми розвитку регіону, контролю обіцянок мера міста, губернатора та голови обласної ради.

Коротка програма:

  • Що таке конвергентна журналістика на практиці?
  • Ідеологія інтерактивності та WEB 2.0.
  • Web 2.0. у порівнянні з WEB 1.0 на основі інтернет-порталу “СЛОВО і ДІЛО”, Wikipedia.
  • Завдання менеджменту “нового медіа”.
  • Робота сучасного “Універсального журналіста”.
  • Можливості використання інформації порталу “СЛОВО і ДІЛО” журналістами. Про збір  інформації користувачами, її об’єктивність та незаангажованість.
  • Моменти правового регулювання журналістської діяльності. Про практику використання Закону України “Про доступ до публічної інформації” аналітиками проекту “СЛОВО і ДІЛО” у місті та області.
  • Тренди та перспективи розвитку “Нових медіа”.

Тренінг відбудеться за підтримки громадської організації Фундація “Інформаційні дослідження та законотворчість”.

З організаційних питань звертайтесь, будь ласка, за телефонами: +38 (044) 288-34-39 Катерина Квак, менеджер по роботі з партнерами

або +38 (050)-685-87-78 Тарас Чернов, доповідач тренінгу і головний аналітик громадсько-політичного проекту “СЛОВО і ДІЛО”.

Два студенти жорстоко вбили пенсіонерку за 1000 гривень

Як в Україні за російського президента агітували: роздуми голови Тернопільської облдержадміністрації