111


На сесії обласної ради виступили представники громади Великий Ходачків.  Люди просять створити тимчасову депутатську комісію, яка б допомогла з’ясувати законність реконструкції споруд колишнього тваринницького комплексу в птахофабрику, на якій вирощуватимуть індиків.

Мешканці села скаржаться на те, що нові власники не обговорили  це питання із громадою, обходять екологічні та санітарні контролюючі органи, порушують встановлені норми і попри це активно ведуть будівництво.

Депутати створили тимчасову контрольну комісію Тернопільської обласної ради щодо звернення мешканців гуртожитку по вул. Незалежності, 44 міста Ланівці, прийняли рішення стосовно затвердження ліміту спеціального використання природних рослинних ресурсів місцевого значення у Тернопільській області на 2012 рік та «Про оголошення нових територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення».

1 comment

  1. василь

    Людям хочуть створити робочі місця,а вони протестують.Всі колгоспи розікрали.Зараз сидять по селах без роботи,спиваються.А тут дадуть можливість попрацювати-страйк.Не думаю,що привезуть робітників з Донбасу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.