111

Звістка про те, що директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Мишковичі Тернопільського району,  Андрій Чернець,  який до того ж є учителем християнської етики, дозволив собі поглумитися над портретом Тараса Григоровича Шевченка, замінивши його у вестибюлі даного освітнього закладу на портрет Януковича сколихнула сьогодні не лише Тернопільщину, але й всю Україну.

Саме Тарасового Кобзаря боялися усі зайди, які прагнули поневолити Україну. Розумію та  повністю підтримую протестні настрої учнів Мишковицької ЗОШ та їх батьків, які переступивши поріг школи  хочуть віддавати шану вірному сину українського народу, Великому Українцю  Тарасу Шевченку, а не «черговому божку». Знаю, що звертатися до місцевих чи обласних органів  та структур виконавчої влади за існуючої ситуації в Україні, не є доцільним та не приведе до позитивного результату. Лише громада може зупинити цю вакханалію.  Сьогодні  вони знімають портрети Шевченка – завтра яничари почнуть знімати зі стін образи. Чого доброго навчать такі перевертні дітей? Християнської любові до ближніх, поваги до рідної мови, культури та історії, символів українства? Чи може Тернопільщина збирається стати осередком  біло-голубого «янучарського руху»?  Ні, ми не дозволимо місцевим  «юдам  від освіти» знущатися над величчю пам’яті Кобзаря. Ми разом з вами будемо боротися та змінимо  ситуацію в Україні, викинувши на смітник історії « столичних і місцевих табачників та їм подібних», бо інакше не буде майбутнього ні у нас, ні у наших дітей.

Іван Стойко, народний депутат України

4 comments

 1. ТАРАСОВИЧ

  Як вчитель цієї школи сподівався, що ця безглузда “витівка” буде легко усунена, і Кобзаря повернуть на належне йому місце. Але сьогодні після зустрічі депутатів райради з колективом вчителів переконався, що у нашій школі існує міцний кістяк прихильників Януковича, які вважають, що саме його портрет має висіти на місці, де колись був Шевченко. Дивує те, що деякі вчителі-філологи висловили думку, що Шевченку там не місце. Найгірше те, що ще зовсім недавно всі вони волали: “Так! Ющенко!”

 2. колишня учениця

  Перш ніж критикувати чиїсь дії,Тарасович,подивіться на себе…!!!! бо до директора Вам ще як до неба рачки!!!!! Він висококультурна людина,навідміну від Вас,,,, а ви більш ні на що не спроможні,тільки як ганьбити інших…. може туди портрет вашої сім”ї повісити. патріоти фігові… на уроки шуруйте!!!!!!!!!!! хамське поводження стосовно інших-ваш дивіз… а вчитель ти фіговий…

 3. Мама учениці

  Пане депутате Стойко, Вас вводять в оману ,а ви людей.Чи бачили ви того “поглумленого” Шевченка??? Назвіть ,будь-ласка хоча б одного учня, або батька із “протестним настроєм”. А виливати такий бруд ще й у Великий піст – це не для українця, християнина. Вам це не пасує.

 4. неАнонім

  Вибачте, але до чого тут Великий піст??? Не ліпіть політику до релігії!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.