111

У стані алкогольного сп’яніння з’явився на прямий ефір радіо Ера міський голова Тернополя Сергій Надал. Спочатку мер перебивав учасників програми «Коло запитань», які  також беруть участь у програмі коли ж йому надали слово то мер замовк, витріщившись на керівника фракції «Свободи» в облраді Олега Сиротюка. Потім спробував щось сказати. Виявилось, що говорити не може. Бо дуже випивший. Прес-секретар Надала Катерина Калуш оперативно вивела мера зі студії і вже до кінця програми ведучий Сергій Сулим навіть не згадує прізвище мера, хоча на початку ефіру озвучував його кілька разів.

 

13 comments

 1. звісно

  Цікаво, чи буде мер пропонувати викупити це відео і чи продасть його Машлянка???

  1. Макар

   Це ж треба таке придумати!? 🙂
   Раджу якусь реалістичнішу брехню придумувати.

 2. танк

  ГАНЬБА такому меру!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Це свободівський стиль роботи і життя Їхній девіз – Алкоголь понад усе!
  За кордоном такий мер вжк би відмовився від посади

 3. Ги-ги

  Ага, а ще він наркоман, гей і б’є дружину ))

 4. катя

  Друзі! Жах! Я бачила он-лайн трансляцію цього прямого ефіру в Інтернеті. Спочатку Надала мені стало шкода, коли він почав щось говорити. Мені здалося, що в нього проблеми зі здоров”ям….А потім мені стало школа його партію! Хлопці зі “Свободи”! Якщо ви хочете на щось в політиці претендувати, то пора звільнятися від такого “сміття” як надал, у вас же є нормальні патріотичні хлопці, справжні, українські, а не ті, що пройшли школу податкової! Думайте! Я – за свободу!

 5. свій

  людині могло бути погано. наприклад,зуба лікував

 6. Макар

  Надал ніколи не напивається “в мясо”.
  Так що тут журналісти собі дофантазували.

 7. Оля

  Якби дійсно був пяним, то Барна б то підтвердив. А Надя Греса (редактор Погляду писала, що він того не підтвердив)


  1. Author
   Борис Машлянка

   Так для того ж Погляд створювали щоб розколоти аудиторію “про все”, під “свободу” покласти…але…на щастя..не вийшло..тепер до виборів сайти будуть клонувати ледь не щотижня у Тернополі..щоб просто привернути увагу…Попри все, усім інтернет-простору та читачів вистачить 🙂 А що політиків місцевих..так вони попри благородну ідею КОДу (комітету опору диктатурі) стали заручниками пункту не критикувати один одного по угоді…вийшло, що всі заКОДовані…

 8. Dima

  ЖАХ!!!!!!!!!!!!ЦЕЙ МЕР-ГАНЬБА!!! НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ ТЕРНОПОЛЯ А І ДЛЯ ВСІХ УКРАЇНЦІВ І!!!!!!!!!!! НЬЮ-ЙОРСЬКА ДІАСПОРА ТЕРНОПОЛЯН ШОКОВАНА ПІСЛЯ ОНЛАЙН ЕФІРУ П*ЯНОГО МЕРА!!!!ДУЖЕ ПРИКРО ЩО В ТЕРНОПОЛІ БИДЛОТА ПРИЙШЛА ДО ВЛАДИ!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.