111

Сьогодні міський голова Тернополя Сергій Надал дуже резонансно взяв участь у проекті «Коло Запитань» на Радіо «Ера-FM». Це новий для України формат радіо ток-шоу, який створюється з використанням досвіду передачі Британської телерадіомовної корпорації (BBC) «Any Question». Міський голова, як розповіли учасники програми, неадекватно поводився у студії, не міг висловити жодної думки.

Спочатку на 11 хвилині 40 секуді Надал почав перебивати ведучого, а далі з 17 хвилини, коли представив його ведучий, не зумів сказати жодного речення.
 

12 comments

 1. слухали

  початок на 11 сек щось не зрозуміле і п”яний бе-ме з 17 секунди. Це Тернопіль краще усе одразу назвати своїми іменами, ніж зараз “добрі” рідненькі однопартійці будуть ручки потерати.

 2. Катя

  Хіба глухий не почує, особливо по запису Ери. наскільки він пяний..а запис зі студії неофіційний прикольно показує як дійсно мера очікували.. нічого такого в тому, що мер бухий, не бачу..просто перший тиждень посту.вийшов в люди…ну розслабився зашвидко….головне, щоб свободівці не відбріхувались, що він тверезий всі ж не дурні і не глухі.. люди розчаруються тоді ще більше..

 3. Макар

  Я думав там дійсно якийсь скандал!…
  Фігня якась.

 4. xxx

  znayu osobusto sergiya vin na take ne zdatnui i ce vse brehnya zastavnogo i kompanii!!!!!

 5. Василь

  навіть складно сказати, що пяний… мені здається, що щось зі здоровям

 6. Оля

  при проблемах з тиском людина дуже схожана п’яну. Тому запис нічого не визначає.
  Тай подумайте самі, якби Надал був дійсно пяний, то Барна, який після нього говорить, би на всю Україїну про то розтризвонив!

 7. БЕРКУТ

  що почалася знову україно-українська війна???? що треба ще Україні втратити, щоб скористались і загарбали нашу землю росіяни??скільки заплатили тим,хто буде нищити ВО Свободу????? Покидьки, ви ж зраджуєте себе, бо Свобода -це душа людини!!!! Гниди , тоді перебийте людей, щоб не прагнули до свободи!!!.Чим більше сволота буде нищити ВО Свободу, тим більше людей буде прозрівати і йти з ними за українську правду!!!!! Заберіть ви до себе до хати тую гайтану, та набридла всім ваша брехня! Подавитесь тими грошима, що вам заплатили за травлю українців! сьоме покоління ваше буде мучитись за вашу зраду СВОЛОТО!!!Наволоч,не ти керуєш законами природи, а закони природи керують тобою. І покарання за зраду наздожене і тебе і твоїх нащадків!!!

 8. вінара

  які провокації? харош бухати, надал!!! тато пив, брат колеться і ти туда ж! да-а-а! гени – то велика справа!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.