111

Про це повідомив «Про все» представник наукового кола міста, який теж брав участь у програмі, але просив не називати його імені.

Як сказав співрозмовник «Про все», міський голова Сергій Надал запізнився на ефір. На запитання ведучого, чи буде присутній пан Сергій, однопартійці мера та перс-секретар міської ради Катерина Калуш повідомили, що він обов’язкову прийде, але чомусь його телефон не відповідає.

В результаті мер таки з’явився, але вже після початку передачі. Як тільки він почепив собі мікрофон, він відразу почав перебивати учасників програми, та ведучий його зупинив.

Після того ж, як міський голова Тернополя таки отримав слово, він просто не міг сформулювати свою думку та задумливим поглядом дивився на Олега Сиротюка, який сидів поруч.

Після цього ведучий передав слово іншому учаснику. В цей час працівник міської ради, пан Окаринський, підійшов до Сергія Надала та забрав листки із якимось текстом. Коли ж пан Окаринський почав розповідати про те, що мав сказати міський голова, сам мер активно жестикулював руками та обличчям.

Як тільки в передачі зробили перерву, прес-секретар міської ради Катерина Калуш та Олег Сиротюк допомогли Сергію Надалу покинути приміщення. Назад мер так і не повернувся.

 

5 comments

 1. Макар

  Щось я маю підозру, що це брехня.
  Представник наукових кіл то хто? Гріша Монастирський?

 2. патріот

  Окаринський вже давно як не працівник міської ради. на такій брехні побудовано все повідомлення!

 3. учасник Майдану

  Він як працював в податковій, то ше не таке міг витворити. В хлопців з податкової міліції є декілька відео на мобілках. Ці ролики по всій ДПА ходять.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.