КРУ перейменували і реорганізували

Поділитися
КРУ перейменували і реорганізували. Тепер ця структура називається Державна фінансова інспекція України. Незважаючи на зміни, статус і повноваження органу залишаються незмінними. Ревізори й надалі працюватимуть над забезпеченням контролю за використанням державних та комунальних ресурсів.
Іван Панцьо, начальник ДФІ в Тернопільській області: «Статус і завдання залишилися ті ж, які були і в Контрольно-ревізійному управлінні. 20 липня 2011 року, згідно постанови Кабінету Міністрів, утворена Державна фінансова інспекція в Тернопільській області».
Збільшилась разом із реорганізацією і кількість працівників.
Іван Панцьо, начальник ДФІ в Тернопільській області: «Усюди триває скорочення, а нам додали 49 працівників для укріплення цієї служби. Я вважаю, що це вагомий показник».
Минулого року працівники Держфінінспекції провели на Тернопільщині триста 14 ревізій. До найбільш численних порушень належать випадки неефективного використання земельних ресурсів, майна та інше.
Іван Панцьо, начальник ДФІ в Тернопільській області: «У 2010 році ми виявили фінансових порушень по області на 47 мільйонів гривень. Це – сума вагома. Але вже у 2011 році сума збільшилася до 78 мільйонів, тобто фінансові порушення за один рік збільшилися майже вдвічі».
Держінспекція плідно співпрацює з правоохоронними органами. Кожна третя ревізія проводиться за їх зверненнями. До прикладу, сьогодні заплановані відповідні заходи щодо приватного підприємства «Будівельник».
Іван Панцьо, начальник ДФІ в Тернопільській області: «Відносно цієї фірми ми маємо ще 9 перевірок, які, я сподіваюся, в подальшому будуть проведені, про що проінформую додатково».
Всього за 2011 рік за матеріалами ревізій правоохоронці порушили 50 кримінальних справ.
ІНТБ

«Закатані під асфальт» секрети міської влади «вилазять» на поверхню

У Росії педофілів будуть каструвати