111

Через провали в економіці, соціальній та зовнішній політиці влада програє ці вибори з тріском. Про це заявив громадсько-політичний діяч, голова СБУ (2006-2010) Валентин Наливайченко під час народних зборів на підтримку єдиного списку опозиції в Бучачі, Тернопільської області.

За його словами, єдиний шанс для влади – це купити виборців фальшивими «соціальними ініціативами».

«Влада робитиме махінації з поділом округів, влада хоче змінити виборчий закон, а ще більше влада прагне розколу опозиції», – відзначив Наливайченко.

На його переконання, єдність опозиції – це єдиний шанс подолати окупаційний режим.

«Зараз опозицію роз’єднують особисті конфлікти, які підживлюються владою. Ми мусимо бути об’єднаними», – заявив політик. – Неможливо йти на вибори трьома колонами, адже де три колони, там з’являться четверта і п’ята».

Він вважає, що єдиний опозиційний список та єдиний кандидат від опозиції на мажоритарний округ – формула української перемоги демократичних сил.

«Такий єдиний список можливий, коли буде створено єдину опозиційну партію», – підкреслив Наливайченко.

У свою чергу, представники громадськості Бучаччини під час народних зборів, в яких взяли участь кількасот чоловік, підтримали ідею єдиного списку опозиції. У прийнятій резолюції громадські активісти звернулися до лідерів опозиційних сил з закликом відкинути можливість походу на вибори кількома колонами та об’єднатися задля захисту української незалежності.

Зокрема, громадськість Бучаччини звернулася до Комітету опору диктатурі з проханням зробити все можливе для об’єднання опозиційних сил України.

«Тільки за умови єдиного опозиційного списку та висування узгоджених кандидатів на мажоритарних округах можлива перемога опозиції на виборах», – йдеться у резолюції.

Громадськість закликала політичні сили відкрити списки для нових облич.

«Кандидатами мають ставати не лише професійні політики, а й представники громадських організацій та ініціатив, відомі громадські діячі, які вже чимало зробили для українського народу», – наголошують учасники зборів.

Крім того, учасники зібрання оголосили про початок кампанії «Український вибір – 2012» – понадпартійний проект, який має на меті підтримати на місцевому рівні ініціативи опозиції та спільно боротися за чесні вибори.6 comments

 1. Ruebucka

  З Ющенком Наливайченку буде важко щось значного добится, …

 2. lsd666

  Пора об”єднуватись, а то знову пошиють нас в дурні

 3. sdfg

  Оккупационный режим на юго-западную Русь наложила Австро-Венгрия. Оккупационный проект был назван “Украина”.

 4. Бандерас

  Об”єднана опозиція…
  у наливайченка—фальшстарт…
  розпочав розмови і дії про об. опозицію, не спитавши у інших рейтингових опозиційних сил: Свободи-Фронту-Бюту.
  засланий казачок, як колись в криївки шпигів засилали…

 5. Дмитро

  Твердження про одну колону – безумовно правильне! Історія України знає приклади роз”єднаності та відсутності координації дій “вождів”, це завжди закінчувалося трагічно… Наливайченко правий, сподіватимемося що його почують!
  А щодо “більш рейтингових” – то там не все чисто, вчорашні ПРівці ідтимуть і під прапорами БЮТ і Свободи, бо все вже порішали на місцях, в мажоритарці. (Приклад з Волковим в Сумах – тому пряме підтвердження)

 6. Олег

  Наливайченко розумний і прогресивний європейський політик. Він перший висунув ідею єдиного списку і виступив проти багатоколонності. Пам’ятаєте його “колонами ходять лише в колоніях”? Тимошенко згодом підхопила цю тезу і сьогодні, як результат, разом з Яценюком формують єдиний список. Дасть Бог, їм це вдасться. Але нам треба єдиний список всієї опозиції і Наливайченко в цьому правий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.