Наливайченко: Україні потрібна нова влада, яка не прогинатиметься перед Кремлем

Поділитися

«У Росії перемогли царизм, авторитаризм та курс на реставрацію СРСР», – заявив голова політради партії «Наша Україна» Валентин Наливайченко, коментуючи результати виборів президента в Російській Федерації.

«Російські вибори – це приклад імітаційної демократії. Вибір росіян був підневільний, повністю контрольований владою. Усі реальні і небезпечні для режиму опоненти навіть не були допущені до участі у виборах, паралельний підрахунок голосів було зірвано, а незалежні спостерігачі зафіксували тисячі грубих порушень у день голосування», – підкреслив Наливайченко.

«Це – Піррова перемога. У стратегічному плані вона несе за собою поразку особисто Путіну і, на жаль, самій Росії, де загострюється конфлікт між реакційними силами та надією нового російського громадянства на життя в нормальній, демократичній країні. Це – не перемога. Це – агонія політичного і суспільного організму, який дуже довго не лікувався», – зауважив політик.

За словами Наливайченка, «нове президентство Путіна є викликом для демократичного розвитку та європейського вибору України. І українським політикам як у владі, так і в опозиції вже не вдасться цього не помічати. Треба припинити безглузду політику багатовекторності нинішньої влади, яка насправді є лише «умиротворенням монстра».

«Україні потрібна нова влада, яка не прогинатиметься перед Кремлем і не торгуватиме національними інтересами. Нашою стратегічною метою і єдиною відповіддю на нові зовнішні обставини має стати перемога української демократичної та патріотичної опозиції на парламентських виборах у жовтні 2012 року», – заявив Наливайченко.

 

У Тернополі буде …”капець”

16 березня до Тернополя приїдуть брати Клички святкувати день народження