Обікрали гості

Поділитися

    Запрошувати у гості абикого не варто. Нещодавно у цьому переконалися двоє мешканців Зборівщини, котрі стали жертвами через гостинність та надмірну довірливість.
До мешканця райцентру завітав знайомий. У помешканні на видному місці лежав мобільний телефон. Трохи погостювавши, товариш пішов, а разом з ним зник і мобільний телефон вартістю майже 500 гривень. Пропажу чоловік виявив згодом, коли виникла потреба зателефонувати. Спершу думав, що десь загубив телефон, та, зрозумівши, що мобілку викрали, звернувся за допомогою до правоохоронців.
Працівники Зборівського райвідділу міліції оперативно розшукали крадія. Ним виявився 19-річний мешканець одного із сіл району, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку.
Наразі проти підозрюваного порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).
Приймав недоброго гостя й 35-річний житель одного із сіл Зборівського району. Компанія засиділася за спиртним, далі господар, вочевидь, заснув, а, прокинувшись, виявив пропажу грошей в сумі понад 400 гривень. Злодія розшукали міліціонери, до яких із заявою звернувся потерпілий. Підозрюваний – 25-річний односельчанин заявника, котрий, до слова, раніше мав проблеми із Законом – був умовно покараний за вчинення крадіжки. Частину грошей лиходій встиг розтринькати на розваги. Решту міліціонери повернули власникові. Вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Звернення Українського клубу до українців

У Тернополі ліквідовано зграю квартирних крадіїв