111

Щойно до інтернет-газети “Про все”  зателефонував один з місцевих фотографів, який запропонував купити 5 класних фото з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку у Тернополі. За участі Олександра Башти. так і сказав. Не Кайди чи Надала. І навіть не Гоча…

Як відомо, на цьому заході відбувся надзвичайний інцидент у нашому місті: правоохоронці викинули з інвалідного візочка в багнюку інваліда першої групи Олександра Башту. Ніхто з політиків не завадив правоохоронцям чинити таку ганьбу. На зустрічі були присутні “ручні” ЗМІ. Наприклад, у сюжеті телекомпанії ТВ-4 навіть не згадали про інцидент. Кажуть, що це пов’язано з тим, щоб не псувати рекламодавцям замовний сюжет про те, як “файно патрійоти шанують Кобзаря”.

У той же час, подія за участі Олександра Башти набирає  обертів в інтернет-просторі. Тернопільські папараці, які орієнтуються в “неті”, вже продають фото з інциденту за 200 гривень.

Цікаво, за скільки продаватимуть кадри “націоналістичні” фотокори, на яких обурені тернополяни, для прикладу, даватимуть щиглі “свободівцям” Кайді і Надалу?

На сьогодні фоторепортаж за участі Башти  є найдорожчим у Тернополі у 2012 році

1 comment

  1. Лана

    ПРанальная быдлота везде издевается над инвалидами что при начислении пенсий что при трудоустройстве на работу так пожелаем этой даунецкой мрази побольше колясок и пенсии в 800грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.