Що загрожувало міському голові Тернополя в результаті алкогольного сп’яніння?

Поділитися

В стані алкогольного сп’яніння сильно підвищується ризик нещасних випадків: половина тих, хто потрапляє під машину, знаходяться в нетверезому стані.

Якщо людина в стані алкогольного сп’яніння керує автомобілем, ризик попасти в аварію самому або травмувати пішохода різко збільшується.

Більш ніж половина пожеж в квартирах і приватних будинках виникає із-за тютюнопаління людей, які знаходяться в стані алкогольного сп’яніння. Часто це закінчується смертельними наслідками.

Половина з тих, хто втопився в річці, озері або ставку, були в стані алкогольного сп’яніння.

Можна отримати важкі травми, серед них і травму голови: половина з тих, хто потрапляє до лікарні по “швидкій допомозі”, мають травму голови, отриману в стані алкогольного сп’яніння.

Можна знепритомніти, якщо випити велику кількість алкоголю.

Можна захлинутися блювотними масами і померти: часто після вживання значної кількості алкоголю нудить. Якщо людина впала, і її знудило, то вона може захлинутися власними блювотними масами і померти.

Можна отруїтися алкоголем і померти: тисячі людей щороку вмирають із-за отруєння алкоголем.

Можна завдати невиправної шкоди здоров’ю майбутньої дитини. Медичні дослідження останніх років показують: вживання навіть невеликої кількості алкоголю під час вагітності може завдати дуже серйозної шкоди здоров’ю майбутньої дитини — спричинити фізичну і розумову затримку її розвитку.

В ранці може настати огидне, хворобливе похмілля. Нудота, голова розколюється на тисячу частин, постійно мучить спрага – це похмілля. Стан похмілля виникає в результаті вживання великої кількості алкоголю і втрати організмом великої кількості води. Похмілля може тривати один або декілька днів, до тих пір, поки весь алкоголь не вийде з організму людини.

Можна попасти у в’язницю. Дуже часто люди в стані алкогольного сп’яніння потрапляють в різні сумнівні історії, наприклад, стають учасниками бійок або розбою, завдають шкоди чужому майну. У результаті проти них може бути порушена кримінальна справа, і вони можуть попасти у в’язницю.

Можна стати посміховиськом в очах оточення. На вечірках і дискотеках, аби відчути себе впевненіше, молоді люди спочатку випивають і лише після цього починають спілкуватися. Вони вважають, що так вони виглядають привабливими і іншим з ними цікаво, не помічаючи, що п’яна поведінка часто викликає кепкування і навіть відразу в оточуючих. Кохані інколи втрачають до них усілякий інтерес.

Можна втратити контроль над собою і зробити вчинки, яких в тверезому стані ніколи б не зробив. Втрата контролю над собою в результаті алкогольного сп’яніння може спричинити випадкові зв’язки, а це, у свою чергу, може мати такі наслідки, як незапланована вагітність, венеричні хвороби і СНІД , повідомляє smoking-alcoholic.ru

Інтернет-газета “Про все” пропонує визначитись тернополянам щодо неадекватної поведінки мера

Найчіткіший запис зі скандальної радіопрограми Сергія Надала