Сварка та суперництво призвели до двох вбивств

Поділитися

У Теребовлянському районі сталося два вбивства. Підозрюваних у скоєнні важких злочинів міліціонери затримали «гарячими» слідами.
Про смерть 45-річного сільського жителя співробітники райвідділу дізналися від медиків. Правоохоронці та судмедексперти встановили причину, яка призвела до загибелі чоловіка – проникаюче ножове поранення грудей. Як не дивно, але до  злочину причетна жінка.
Чоловік, який допомагав місцевій родині за харчі та утримання вести господарство, прийшов того вечора до будинку під вечір напідпитку. Між ним та господинею зав’язалася суперечка. Словесні образи і погрози завершилися тим, що жінка замахнулася на чоловіка кухонним ножем. Удар виявився фатальним. За скоєне треба буде відповісти після розслідування.
Життя у семидесятирічного жителя цього ж району відібрав сусід, якого міліціонери обґрунтовано підозрюють у важкому злочині. Конфлікт між чоловіками назрівав давно. Подружжя розлучилося, а жінка перебралася жити до сусіда. Екс-чоловік затаїв злобу на суперника і одного дня таки поквитався з ним – накинувся на сусіда на вулиці з ножем.
Як розповів старший слідчий Тернопільського обласного управління внутрішніх справ Віталій Пушкар, слідчо-оперативна група виїхала на місце злочину, міліціонери затримали чоловіка.
Проти обох підозрюваних у важких злочинах порушені кримінальні справи за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України.

У Тернополі буде інтернет-телебачення

Тернопільський мер компрометуватись кавою не буде