111

Спекотно сьогодні депутати облради поспілкувались про свою роботу, оцінювали діяльність голови обласної ради і адміністрації, заступників.
У приміщенні готелю «Тернопіль» ТМО «Нівроку» та Тернопільська експертна група провели резонансну прес-конференцію на тему: «ТРИ РОКИ ДІЯЛЬНОСТІ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. ПОГЛЯД ГРОМАДСЬКОСТІ ТА ДЕПУТАТІВ». Участь у прес-конференції взяли депутати Тернопільської обласної ради Степан Барна, Павло Федик, Олег Сиротюк, Володимир Болещук, Володимир Стаюра.

5 comments

 1. читач

  А що він називає своїми грошима? Він же до депутатства 100 доларів в купі не бачив. А вже 3 роки їздить по підприємцях і від імені Кайди пропонує їм “взаємовигідні” фінансові відносини. Певно доля і лишається йому. От за ті гроші він і їздить.
  А звітував він не перед громадаю, а перед своїми партійцями, які перебігли з інших партій на пригріті місця. Публічно і сам не підійде, бо в ліве око плюнуть, а в праве кулаком заїдуть. З сиксотами інакше не можна поводитись.
  Он в Тернопільському районі на останній сесії вже дві тушки в Свободі появились.

 2. Олег

  Нічого такого Стаюра не сказав якщо депутат їде у відрядження за дорученням рад то йому звісно дають відрядні, дотого депутати обласної ради зарплати не отримають і працюють на громадских засадах і по округу їздять за свої гроші, на відміну від, наприклад Хоптяна, який мало того що отримує зарплату, але й бензин на свій службовий автомобіль списує як ніби на Білазі їздить. А депутат Стаюра молодець, підприємцям допомагає і наші інтереси відстоює в органах влади.

 3. Олег

  До Читач
  Не правду Ви кажите шановний. Пан Стаюра є підприємцем і був ним до депутатства. І працює він в різних галузях. А ви шановний нагло тут брешите.

 4. Максим

  Читач якщо ти говориш про те що ти незнаєш мовчи! Бо ти ніхто коли говориш . За депутатство він непулачає ні копійки а до того мав свою фірму . А ти працюєш сантехніком і вжитті більше 20 гривень небачив і тобі завідно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.