111

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

 

Напередодні виборів до Верховної Ради України сьомого скликання Правління Українського клубу звертається до українців з наступним:

 1. Вибори парламенту, що НЕ формує уряд, НЕ контролює призначення силовиків, НЕ причетний до призначення послів, НЕ формує бюджет, НЕ впливає на процес застосування збройних сил України у мирний час, не мають політичного сенсу і віддаляють Україну від ЄС.
 2. Україноцентричне громадянське суспільство має провести інвентаризацію (персоніфікацію) усіх економічних, політичних, судових, законодавчих, виконавчих рішень, ухвалених протягом 20 років Незалежности.
 3. Жоден з колишніх і теперішніх народних депутатів не має морального права балотуватись до парламенту-2012, бо несе повну політичну відповідальність за стан справ в Україні сьогодні. Жоден з теперішніх та колишніх перших осіб у виконавчій владі (на усіх рівнях) не має морального права балотуватись до парламенту з тих же причин.
 4. Україноцентричне громадянське суспільство має делегувати до парламенту-2012 нових політиків з сучасним мисленням, доброю менеджерською командою, з чіткою програмою пріоритетів на найближчий період.
 5. Україні потрібна альтернатива сформованій за останні 20 років Незалежности політичній консерві, у вигляді організованого в єдиний громадсько-політичний кулак українства, україноцентричного громадянського суспільства, україноцентричної політичної сили, сформованої за євростандартами.
 6. Україноцентричне громадянське суспільство має чітко і недвозначно усвідомити українські цінності (націю як основну цінність), їх носіїв, прихильників і ворогів. Злочин проти Нації не має давности і не має прощення. Україножери на державних посадах вже заробили на довічне ув’язнення за свідомі дії проти української Нації. Українці мають не просто змістити їх з державних посад, а притягти до кримінальної відповідальності
 7. Варто здавати собі справу, що головна політична битва за Україну відбудеться у 2015 році на президентських виборах. Українство покликане прийти до них ідейно, матеріально-технічно, політично, інформаційно готовим, щоб єдиний кандидат на посаду Президента від українства був сприйнятий більшістю українського суспільства і переміг у першому турі.
 8. Український клуб формує на своїй базі дієвий механізм для реалізації визначених вище завдань.

 

Правління Українського клубу

2 comments

 1. Pavlo Z.

  Все клас, крім логічного висновку, який досить прозорий: “якщо ти
  українець – ігноруй вибори-2012”. Це те, що потрібно ПР. Вони своїх
  мобілізують на 120%.
  У мене питання до УК: що це? Помилка? Дурість? Свідоме паскудство?
  А нам всім треба вчитися за красивими і вірними “бульбашками” бачити “сухий залишок”: яка мета і кому вигідно?

 2. нестор івано-франківськ

  Я повністю тут згоден. теперішні політики повинні бути усунені від керівництва державою чи на місцях. Вони повністю себе скомпроментували за роки перебування у владних кріслах.Але питання : де набрати нових.Крім того, ці не так легко підуть. отут буде заковика.Але наш народ розумний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.