111

2 березня 2012 року на дев`ятій сесії Тернопільської районної ради шостого скликання звітував про свою роботу голова Тернопільської райдерж адміністрації Щепановський Віктор Васильович, за сумісництво голова районної організації “Партії Регіонів”.

Під час звіту про соціально-економічний розвиток району регіонал розповів про, те як він покращив “вже сьогодні” соціально-економічне життя  в Тернопільському районі .  Однак, звіт голови РДА спричинив жваву дискусію у сесійному залі. Та на диво лише депутати від «Свободи», «Батьківщини» та «Фронту змін» мали запитання до хвалебних од та карколомних результатів роботи райдержадміністрації на чолі з головою Щепановським, озвучених ним же.

Решту ж представників так званих проукраїнських, опозиційних політичних сил, а це Наша Україна та УНП демонстрували байдужість до обговорення життєдіяльності району, або ж узагалі схвально кивали головами, слухаючи перебільшення, а іноді й відверті видумки голови РДА. Голова Тернопільської РДА Віктор Щепановський у своєму звіті розказав, яких показників досягли підприємців в районі. Але не зрозуміло, яке відношення має райдержадміністрація до роботи господарників, наразі невідомо. Регіонал так докерувався, що в районі  кількість підприємств в порівняні з попереднім роком зменшилась аж на 85 одиниць та було скорочено більше 300 робочих місць. Дві третіх запланованих робіт по галузях освіти, медицини, культури, а це ремонти будівель, теплота, заміна вікон тощо, виконані не були.

Депутат від фракції ВО «Свобода» Роман Твардовський наголосив: «Держава по захищених статтях витрат, які вона зобов’язана фінансувати, а це зарплати освітянам, медикам, культури та всім хто працює в комунальних закладах району, також це енергоносії, які забезпечують функціонування закладів району, недодала Тернопільському району близько 13-15 мільйонів коштів, про що ми неодноразово звертались на сесіях районної ради до органів влади з вимогою їх повернути. І ми на попередніх сесіях замість того щоб виділяти кошти на розвиток району змушені були із місцевого бюджету покривати витрати замість держави.».

Також депутат зазначив, що владою нічого не було зроблено для того щоб отримати ці кошти, або ж покращити соціально економічний потенціал району, а тому у звіті аналізується не розвиток, а просто соціально-економічний стан району пущений на самотік з боку голови місцевої адміністрації, та одночасно депутата від «Партії Регіонів».

Після обговорення одним з депутатів від трьох політичних сил було внесено пропозицію «визнати незадовільним звіт голови Тернопільської районної державної адміністрації». Але депутати Тернопільської районної ради від УНП та Нашої України, неголосували за дану пропозицію. Гармонійно голосуючи з антиукраїнською партією влади  Януковича.

Як у світлі такої співдружності звучатимуть заклики до об’єднання та спільних дій опозиції проти правлячого режиму великого “нашоукраїнця” Наливайченка та УНП-стів незрозуміло…?

 

Звернення депутатів http://www.trrada.te.ua

 3 comments

  1. sasha

    Ще потрібно було собі в заслуги поставити як то вони палки ставлять в колеса і то дуже завзято при здачі будинку в СЕЛІ БАЙКІВЦІ ВУЛИЦЯ КОРОЛЬВА 3…який побудував ЙОГО РІДНИЙ БРАТ. ЧОМУ НЕ ПОМОЖЕ ЗДАТИ.. адже страждають сотні людей від діяльності його брата (отже від і від діяльності самого Щепановського Віктора Васильовича). Можна припустити що в нього є інтерес… якби то здерти грошенят з любдей які і так заплатили багато…. ГАНЬБА такій владі.. які тільки хочуть нажиттися ..ГАНЬБА!!!!!!!!!!!

  2. Бютівець (бувший)

    Я просто в шоці!!!! Ото Щепановський дає. Старший розвів жителів Тернополя, а молодший хотів розвести депутатів райради 🙂 Сім’я розводіл!!!

  3. 12kar

    Щепан роздерибанив землю в Довжанці, в нас все село гудить що як з-за його подачі голову сільської ради підставили!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.