Програма «Джура-фесту-2012» 26-28 квітня
26 квітня 2012 р., четвер
9.00 – Заїзд учасників фестивалю.
10.00 – Урочисте привітання учасників фестивалю перед входом до Українського дому «Перемога» і початок роботи.
10.00 – Зустріч Віри Клименко із юними читачами і презентація її книг «Про все на світі», «Веселі каруселі» від видавництва «Джура» у ЗОШ №5 (вул. Камінна, 2).
10.00 – Зустріч Василя Фольварочного і презентація його книги «Хрещеники Сталіна» у Тернопільському національному економічному університету від видавництва «Джура».
11.00 – Презентація книги «Легенди Тернополя». Стенд видавництва «Джура».
11.00-12.00 – Майстер-клас із вишивки стібком редактора журналу «Українська вишивка» Наталі Скрипниченко. Прес-центр Українського дому «Перемога». Презентує видавничий дім «Діана плюс».
11.30 – Зустріч Оксани Скрипки із читачами та презентація її книги «Скарб ювеліра» від видавництва «Джура» та спілкування із Михайлом Сидоржевським – головним редактором «Української літературної газети» у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді (вул. Нечая, 29).
12.00 – Зустріч Віри Клименко із юними читачами та презентація її книг «Про все на світі», «Веселі каруселі» від видавництва «Джура» у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей (вул. Коперника, 17).
12.00 – Презентація книги Волтера Айзексона «Стів Джобс. Біографія засновника компанії Apple» від видавництва «Брайт Стар Паблішинг»в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці (бульв. Т.Шевченка, 15).
12.00 – Презентація серії нових книг видавництва «Місіонер» у Тернопільському національному економічному університеті.
12.00 – Презентація літературного конкурсу «Ми – підлітки» і представлення результатів конкурсу за 2011 рік від видавництва «Коректа» у ЗОШ №4 (вул. Грушевського, 2).
12.00 – Зустріч редакції дитячого журналу «Пізнайко» із юними читачами у бібліотеці №5 для дітей (вул. Стуса, 4).
12.00 – Презентація книг Джаклін Вілсон «Дівчатка Джаклін» від видавництва «Навчальна книга «Богдан» в ЗОШ №5 (вул. Камінна, 5).
12.45 – Зустріч Єви Гати і презентація її книг від видавництва «Бак» у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка (вул. Кривоноса, 2).
13.00 – Зустріч Марини Гримич із читачами і презентація її книг від видавництва «Дуліби» у міській бібліотеці №5 для дорослих (вул. Злуки, 33).
13.00 – Прес-конференція із оргкомітетом фестивалю в прес-центрі Українського дому «Перемога».
13.00 – Презентація із автограф-сесією книги літературного критика Ярослава Поліщука «Ревізії пам’яті». Стенд видавництва «Твердиня».
13.00 – Зустріч Івана Драча із студентами філологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка та презентація його книг від видавництва «Коло» (вул. Кривоноса, 2).
13.10 – Презентація книги Романа Солила «Кульбабовий ангел» від видавництва «Богдан» у шкільній бібліотеці ЗОШ №20 (вул. Братів Бойчуків, 4).
13.15 та 14.00 – Представлення результатів конкурсу «Юний ілюстратор» для дітей молодшого шкільного віку від видавництва «Коректа» у ЗОШ №5 (вул. Камінна, 2).
13.30 – Зустріч Оксани Скрипки із читачами та презентація її книги «Скарб ювеліра» від видавництва «Джура» у бібліотеці №4 для дорослих (бульв. Д.Галицького, 6).
14.00 – Автограф-сесія Ірини Дем’янової та презентація нової поетичної збірки «Мандолінова оркестра». Стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан».
14.00 – Зустріч редакції дитячого журналу «Пізнайко» із юними читачами у бібліотеці №4 для дітей (вул. Лепкого, 6).
14.00-16.00 – Майстер-клас із техніки ірландського мережива редактора журналу «Узоры для вязания» Тетяни Гуржій. Прес-центр Українського дому «Перемога». Презентує видавничий дім «Діана плюс».
14.00 – Зустріч Віри Клименко із юними читачами та презентація її книг «Про все на світі», «Веселі каруселі» від видавництва «Джура» у дитячій бібліотеці №3 (бульв. Данила Галицького, 16).
15.00 – Зустріч Єви Гати із читачами та презентація її книг від видавництва «Бак» у бібліотеці №2 для дорослих (вул. Макаренка, 1).
15.30 – Автограф-сесія Івана Драча. Стенд видавництва «Коло».
16.00 – Автограф-сесія Лесі Романчук та анонс-презентація четвертої частини роману «Місто карликів». Стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан».
16.00 – Презентація книги Ольги Кіс «Слугині Світла» від видавництва «Місіонер» у прес-центрі Українського дому «Перемога».
16.00 – Зустріч редакції дитячого журналу «Пізнайко» із юними читачами у ЗОШ №5 (2-Б клас) (вул. Камінна, 2).
17.15 – Автограф-сесія і презентація книг Віри Клименко «Про все на світі», «Веселі каруселі». Стенд видавництва «Джура».
18.00 – Офіційне відкриття фестивалю в кінозалі Українського дому «Перемога». Нагородження переможців конкурсу «Тернопілля – край легенд» (Легенди. Міфи. Перекази) та відзначення кращих читачів міських дитячих бібліотек (призи надає журнал «Пізнайко»).
19.00 – Завершення роботи фестивалю.
27 квітня, п’ятниця
9.00 – Початок роботи фестивалю.
10.00 – Презентація нових видань від видавництва «Місіонер» для студентів Тернопільського національного технічного університету імені І.Пулюя (бібліотека ТНТУ, вул. Руська, 56).
10.00 – Зустріч редакції дитячого журналу «Пізнайко» із юними читачами у ЗОШ №5 (1-Б клас) (вул. Камінна, 2).
11.00 – Круглий стіл на тему «Соціальні завдання видавничої діяльності. Видавничий план як піар-проект» із викладачами та студентами Тернопільського національного економічного університету. Проводить видавництво «Коректа».
11.00 – Круглий стіл «Чи відповідає сучасна українська література на питання, які хвилюють сьогодні суспільство?». Зелена кімната Тернопільської міської ради (вул. Листопадова, 5).
11.00 – Презентація книги «Легенди Тернополя». Стенд видавництва «Джура».
12.00 – Зустріч Олега Германа із читачами та презентація його книг «Жайворонки в місті не співають» і «Князь церкви» від видавництва «Джура» у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці (бульв. Т.Шевченка, 15).
12.00 – Автограф-сесія Романа Лубківського. Стенд видавництва «Коло».
12.00 – Зустріч редакції дитячого журналу «Пізнайко» із юними читачами у Центральній дитячій бібліотеці (вул. Миру, 4-А).
12.30 – Зустріч Теодозії Зарівної із читачами та презентація її книг «Вербовая дощечка» і «З попелу і металу» від видавництва «Джура» у бібліотеці №2 для дорослих (вул. Макаренка, 1).
13.00 – Презентація з автограф-сесією поетичних книг: авторської – «Замовляння із любові» Анни Багряної, перекладних – «Крізь кордони» Дмитра Христова (Болгарія), «Храм, справді, Храм» Рісто Василевські (Македонія) в перекладі українською Анни Багряної. Стенд видавництва «Твердиня».
13.00 – Круглий стіл «Література й політика». Зелена кімната Тернопільської міської ради (вул. Листопадова, 5).
13.00 – Презентація книг Пола Стюарта «Легенди Світокраю» від видавництва «Навчальна книга «Богдан»у бібліотеці №3 для дітей (бульв. Д.Галицького, 16).
13.00 – Презентація україномовного видання Р.Кіплінга від видавництва «Навчальна книга «Богдан»у бібліотеці №4 для дітей (вул. Б.Лепкого, 6). Видавництво.
13.00 – Презентація книг Свена Нордквіста від видавництво «Навчальна книга «Богдан» у бібліотеці №5 для дітей (вул. В.Стуса, 4).
14.00 – Автограф-сесія Лесі Білик та презентація нового роману «Душі в екзилі». Стенд видавництва навчальна книга «Богдан»
14.00 – Зустріч і автограф-сесія із Романом Черковським і презентація його книги «Таксист» від видавництва «Тіповіт» у прес-центрі Українського дому «Перемога».
14.00 – Зустріч редакції дитячого журналу «Пізнайко» із юними читачами у бібліотеці №3 для дітей (бульв. Д.Галицького, 16).
14.00 – Автограф-сесія із майстром мініатюр Левком Скопом і презентація його книги «Пересопницьке Євангеліє». Стенд видавництва «Коло».
14.30 – Зустріч Олега Германа із читачами і презентація його книг «Жайворонки в місті не співають» і «Князь церкви» від видавництва «Джура» у бібліотеці №4 для дорослих (бульв. Д.Галицького, 6).
14.30 – Зустріч Теодозії Зарівної із читачами і презентація її книг «Вербовая дощечка» і «З попелу і металу» від видавництва «Джура»у бібліотеці №5 для дорослих (вул. Злуки, 33).
15.00 – Круглий стіл «Література і сучасний український театр». Зелена кімната Тернопільської міської ради (вул. Листопадова, 5).
15.00 – Презентація із автограф-сесією книг Віктора Мельника «Трильярди сонетів». Стенд видавництва «Твердиня».
15.00 – Автограф-сесія Марії Лавренюк «Декамерон одного села» за участю літературного редактора цього видання Сергія Синюка. Стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан».
15.00 – Літературний вечір «Негаснучі свічі», присвячений пам’яті видатних письменників родом із Тернопілля – Романа Андріяшика, Бориса Харчука, Івана Гнатюка, Степана Сапеляка, Володимира Вихруща, Бориса Демкова, Георгія Петрука-Попика, Левка Крупи, Петра Тимочка, Петра Ковальчука, Олекси Корнієнка. Кінозала Українського дому «Перемога».
15.00 – Творча зустріч із Лесею Білик та презентація роману «Душі в екзилі» від видавництва «Богдан» у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей (вул. Коперника, 17).
16.00 – Зустріч редакції дитячого журналу «Пізнайко» із юними читачами у ЗОШ №5 (2-В клас) (вул. Камінна, 2).
16.00 – Автограф-сесія Ніни Фіалко та презентація її нових видань «Ріка життя» та «Примарне щастя». Стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан».
17.00 – Презентація книг «Вербовая дощечка» та «З попелу і металу» і автограф-сесія Теодозії Зарівної. Стенд видавництва «Джура».
17.00 – Презентація книги «Невідомий спадок Богдана Лепкого» (двотомник «Вибраних творів» Б. Лепкого) від видавництва «Смолоскип» у прес-центрі Українського дому «Перемога». Із вступним словом виступить директор видавництва «Смолоскип» Р. Семків. Про підготовку книги розкажуть упорядники Н. Білик та Н. Гавдида. Також відбудеться бліц-лекція про невідомі та раніше недруковані твори Б. Лепкого.
17.00 – Вечір співаного слова в кінозалі Українського дому «Перемога». Участь беруть: отець Василь Брона, Василь Дунець, Олександр Смик, Леся Романчук, Сергій Синюк, Олександр Папуша, Сергій Лазо, Наталка Кринничанка, Богданна Дурда. Ведуча вечора – Олена Лайко.
18.00 – Презентація книги С.Піддубного «Код України-Руси» і його автограф-сесія у прес-центрі Українського дому «Перемога». Проводить видавництво «Мандрівець».
19.00 – Завершення роботи фестивалю.
28 квітня, субота
9.00 – Початок роботи фестивалю.
10.00 – Зустріч Олександра Хоменка і презентація книг «Есеї республіканської осені» від видавництва «Джура», а також Василя Габора і презентація літературного проекту «Приватна колекція» від видавництва «Піраміда» та спілкування із Володимиром Даниленком у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці (бульв. Т.Шевченка, 15).
11.00 – Презентація з автограф-сесією книги вибраних поезій Петра Коробчука «Боса флейта». Стенд видавництва «Твердиня».
11.00 – Вручення відзнак переможцям фестивалю «Джура-фест» у номінаціях «Дитяча книжка», «Поезія», «Проза», «Гуманітарні дослідження». Нагородження відбудеться в Тернопільському замку.
11.00 – Презентація книги «Легенди Тернополя» та книги Олександра Хоменка «Есеї республіканської осені». Стенд видавництва «Джура».
12.00 – Зустріч Василя Габора і презентація літературного проекту «Приватна колекція» від видавництва «Піраміда» та спілкування із Володимиром Даниленком у Тернопільській обласній бібліотеці для дітей (вул. Коперника, 17).
12.00 – Теоретико-методологічний семінар «Збереження демократії. Ідеології як фактор виборчого процесу» в прес-центрі Українського дому «Перемога». Проводить Тарас Возняк (культурологічний часопис «Ї») за участю провідних політиків, літераторів і представників ЗМІ у Тернополі.
12.00 – Автограф-сесія Ганни Осадко та презентація нової поетичної збірки Ганни Осадко й Олександри Шевченко «Лаванда & Розмарин. Поетично-кулінарний арт-бук». Стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан».
12.30 – Автограф-сесія майстра мініатюр Левка Скопа та презентація його «Пересопницького Євангелія». Стенд видавництва «Коло».
12.30 – Зустріч Олександра Хоменка та презентація його книги «Есеї республіканської осені» від видавництво «Джура»у бібліотеці №8 для дорослих (вул. Б.Лепкого, 6).
13.00 – Зустріч Тетяни Пишнюк і презентація її книги «Гра в королеву» від видавництва «Джура» у бібліотеці №5 для дорослих (вул. Злуки, 33).
15.00 – Зустріч Олександра Хоменка та презентація його книги «Есеї республіканської осені» від видавництва «Джура» у Тернопільській обласній бібліотеці для молоді (вул. Нечая, 29).
19.00 – Завершення роботи фестивалю і від’їзд учасників.
Учасники фестивалю :
- Видавництво «Старого лева» (м. Львів).
- Видавничий дім «Києво-Могилянська академія» (м. Київ).
- БаК (м. Львів)
- Підручники і посібники (м. Тернопіль).
- Навчальна книга «Богдан» (м. Тернопіль).
- Місіонер (м. Львів)
- Джура (м. Тернопіль)
- Видавництво Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого (м. Тернопіль)
- Коло (м. Дрогобич)
- Апріорі (м. Львів)
- Економічна думка (м. Тернопіль)
- Українська літературна газета (м. Київ)
- Твердиня (м. Луцьк)
- Укрмедкнига (м. Тернопіль)
- Сміхологія (м. Київ)
- Наука і техніка (м. Київ)
- Смолоскип (м. Київ)
- Водинське єпархіальне видавництво «Ключі» (м. Луцьк)
- Ранок (м. Київ)
- Галицький коледж імені В.Чорновола (м. Тернопіль)
- Фактор (Тернопільське представництво)
- Егмонт-Україна (м. Київ)
- Діана-плюс (м. Тернопіль)
- Ліра (м. Ужгород)
- Грані-Т (м. Київ)
- Мандрівець (м. Тернопіль)
- Каменяр (м. Львів)
- Брайт Стар Паблішинг (м. Київ)
- Паїс (м. Львів)
- Зелений пес (м. Київ)
- Карпати (м. Ужгород)
- Коректа (м. Київ)
- Літопис (м. Львів)
- Мирослав Дочинець (видавництво «Карпатська вежа», м. Мукачево)
- Тіповіт (м. Івано-Франківськ)
- Волинська обласна друкарня (м. Луцьк)
- Видавництво «Львівська політехніка» (м. Львів)
- Журнал «Пізнайко» (м. Київ)
- Марина Гримич, письменниця (видавництво «Дуліби», м. Київ)
- Василь Габор із літературним проектом «Приватна колекція» (м. Львів)
- Тарас Возняк (культурологічний часопис «Ї», м. Львів)