Фахівці Держфінінспекції в Тернопільській області забезпечили відшкодування втрат на суму 438 тис. грн у Бучацькій районній лікарні

Поділитися

Під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Бучацької центральної районної комунальної лікарні працівники Держфінінспекції в Тернопільській області виявили порушення, що призвели до втрат більше 480 тис. грн. Це, зокрема, недоотримання фінансових ресурсів на суму майже 345 тис. грн, а також їх втрати на суму понад 136 тис. грн.

438 тис. грн. було відшкодовано в ході ревізії.

Основні порушення, які, на жаль, вже стали традиційними для комунальних підприємств, стосуються виплати заробітної праці. Окремим працівникам лікарні не нараховані індексація, надбавки за роботу з дезинфікуючими засобами та за вислугу років. Вони недоотримали більше 254 тис. грн. Іншим, навпаки, незаконно переплачено понад 60 тис. грн. Відповідно у державні цільові фонди зайво перераховано більше 21 тис. грн.

Окрім цього, до районного бюджету не було перераховано, як це передбачено чинним законодавством, більше 90 тис. грн коштів, які поступили як відшкодування незаконних витрат минулих років.

Ще одне порушення пов’язане з тим, що видатки спеціального фонду на суму майже 45 тис. грн, які мали бути спрямовані на виплату заробітної плати працівникам, котрі надають платні медичні послуги, та на погашення комунальних платежів госпрозрахункового кабінету, було покрито коштами загального фонду.

Під час ревізії інспектори також виявили внесення недостовірних даних до первинних бухгалтерських документів, зайве списання товарно-матеріальних цінностей, завищення вартості ремонтно-будівельних робіт, списання коштів без отримання товарів і послуг та недостачу товарно-матеріальних цінностей. Таким чином «набігло» ще майже 10 тис. грн.

Ревізією також попереджено придбання автомобіля швидкої допомоги, ціну якого було завищено більш, ніж на 23 тис. грн.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру району.

 

Тернополяни-вболівальники вже розігрують халявні квитки на Євро-2012. Приєднуйся!!!

Чому люди несуть гроші в МММ навіть після загальновідомого падіння у середині 90-х?