111

Що за дурне питання?- запитає критичний читач. Звісно, гроші пропадуть. Чому ж тоді люди знову несуть гроші в МММ? У Тернополі не масово. В офісі МММ керівник нарахував лишень 116 осіб. Та й то не всі з Тернополя.
Вчора тернопільська інтернет-газета “Про все” оприлюднила інтерв’ю з керівником офісу цієї компанії у Тернополі. Колеги журналісти телефонували і питали лише єдине – ти йому повірив? Казав відверто, що враження різні. З одного боку, Вадим Соботяк не є генієм-економістом, тому пояснити усі нюанси, які мене цікавили,  не зміг. Разом з тим, хлопець чесно зізнався, що не лише сам вкладає кошти, але і його мати. Друзі “з політичним ухилом” завважували, що Вадим схожий на віруючого нетрадиційної християнської конфесії. Мовляв, може й це добре. Людей не дуритимуть. Журналіст із всеукраїнського видання поділилась, що може й спробує… От заробить грошей на виборах і на махонький-махонький термін спробує. На 100 гривень 🙂 Бо на більше не повірила 🙂 🙂 А ви?4 comments

 1. Вадим

  Давайте дам коментар. Не зважаючи на те що статтю написав журналіст, все рівно бачу “спорчене радіо”. ” У Тернополі не масово. В офісі МММ керівник нарахував лишень 116 осіб. Та й то не всі з Тернополя.”- 116чол. це кількість учасників моєї сотні, всього лиш. У Тернополі я не один керівник.ТОму учасників з Тернополя я думаю десь біля тисячі вже а можливо і значно більше. Дехто висловлюється в сторону учасників що вони “лохи” а ті хто займається рекламою”шахраями”, це ваша справа, але скажу що таких от “лохів” в світі вже біля 30 000 000, і що місяця кількість “лохів” зростає…..!!!!! Вам не дивно???? А можливо кількість людей які починають вірити не державі а самим собі? Можливо свідомість людей прокидається?
  Скільки Ви ще будете надіятись на обіцянки політиків та влади? Зробіть все самі, обєднуйтесь , творіть своє життя разом.!!!!Система МММ-2011 створена людьми і для людей.Ми обєднуємось і змінюємо своє життя і життя своїх близьких вже сьогодні.!!!!ПРОКИДАЙТЕСЬ!!!!
  живіть вільно!!!!
  МИ МОДЕЛЮЄМО МАЙБУТНЄ!!!!
  офіс в Тернополі: вул. Б.Хмельницького 11А кабінет 6.

 2. Spad

  Людина. яка приходить задавати питання про МММ-2011 з упередженою думкою. що це “лохотрон”, ніколи не вникне в суть справи. Зайдіть на сайти МММ, почитайте, порахуйте, вникніть в суть економіки, поспілкуйтесь з іншими на форумах. Звідки гроші в МММ? На західній Україні за 20 років нічого не виробляється, рухнула вся економіка, яка ще залишилась від союзу. Заробітчани, спекуляція на ринку, кабаки і аптеки – наше надбання. То ж звідки гроші в народу? Це запитання до журналістів.

 3. Юрий

  Добрый день! Живу в Москве, родственники в Украине и в Сибири. Все мы участники системы МММ-2011 уже несколько месяцев. Спокойно без страха вложились в систему. В настоящее время также спокойно получаем размороженные вклады и реферальные бонусы. Почему так много всякого негатива вокруг МММ-2011 не совсем понятно. Очень много реальных примеров получения участниками своих денег. Если кто-то сомневается – вложите в систему немного денег на месяц и потом можете делать обоснованные выводы. На своем примере убедился – Все Все Платится. После того, как сам получил выигрыш, могу с гордостью сказать, что Мы уже Меняем Мир!

 4. Сергій

  Доброго дня! Подивіться на світ навкруги, все і всюди піраміди. Згадайте, яка ситуація була з одним з українських банків в період кризи 2008р, коли всі вклади заморозили і заставляли переоформляти депозити на новий термін під мізерні відсотки, а потім видавали вклади по частинах. І що з того що в людей були договори з декількома підписами і печатками, де гарантії повернення? то чим це не піраміда??? Банки можуть платити по депозитах більші відсотки, але не хочуть (плюс до того потрібно утримувати численний керівний апарат, а вони мають далеко не мало), так що вирішуйте самі вступати в МММ чи ні, просто потрібно самому проаналізувати інформацію, а не вірити певним ЗМІ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.