111

Пропонуємо читачам «Про все» визначитись з кандидатурами місцевих політиків, які на їхню думку, не мають шансів потрапити до Верховної Ради за різноманітних причин. Про причини можна написати у коментарях. За коментарі також можна проголосувати «лайками» чи підтримуєте ви цю думку чи ні.

Кому з тернопільських політиків буде найважче потрапити до Верховної Ради?

View Results

Loading ... Loading ...

Як відомо, на всеукраїнському рівні, у топ-5 політиків, яким буде складно потрапити до Верховної Ради цієї осені, входять Наталя Королевська, Микола Азаров, Інна Богословська, Михайло Чечетов та Сергій Тигипко. У десятку цих владоможців попав і виходець з Тернопілля Дмитро Фірташ.

11 comments

 1. Мирянин

  Незрозуміло, чому Степан Барна набрав найбільший негативний рейтинг. Це мабуть спрацювала технологія інтернет-пониження, або користувачі не зрозуміли запитання. Наскільки знаю, що Степан досить активний політик і має достойні шанси пройти у парламент, якщо буде мати потужний фінансовий ресурс. Без другої частини у нього шансів не буде, тому що сьогодні, на жаль, нашому народу ідеологічні патртії не потрібні, а потрібні партійні бізнес-проекти, за які вони уже 20 років голосують, надіючись на отримання крихт із їхніх столів, завалених нашими грошами. Шкода, бо не доросли ми до розуміння привабливості і перспективності ідеологічних демократичних принципів побудови державності. А які були резерви!!!

 2. Бютівець (бувший)

  Чому йому найважче буде? Тому що він як Попандопало бігає з Болєщуком то туди то сюди…

 3. леся

  Обклейте цими рейтингами собі стіни в офісах, дорогі “політики”. Народу давно наплювати на вас, так само як ви плюєте на них.

 4. PeterS

  я вважаю, що ніхто із зазначених політиків не потрапить до ВРУ в якості народного депутата України, а на екскурсію можуть потрапити усі.

 5. Юлій

  А що в рейтингу робить Стаюра В. ???По скільки я знаю він обстоює інтереси “шахраїв-аферистів” …Тоді що буде коли потрапить у Верховну раду…..???

 6. Олександр

  У ВР повинні потрапити Люди які будуть відповідно відпрацьовувати добросовісно перед своїми виборцями. По місту Тернопіль однозначно вибори виграє Юрій Олійник

 7. ocтап

  До Верховної Ради достаньо обрати двох “жебраків” від області, які приймуть клятву перед виборцями позбутися недоторканості, і бажаючих бути обраними було б один, два.

 8. Назар

  Якщо Олійник виграє , то я заспіваю , не превиди Боже такого політика !!!!

 9. патріот

  потрібно обирати молодих місцевих господарників!! А НЕ “ПАРУшатистів” з Києва..
  По Чортківському окрузі голосуємо за Володимира Шматько, голова з села Біла..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.