111

24 квітня в приміщенні Лановецького районного територіального центру голова районної адміністрації Морозюк В. ( голова районної організації Партії регіонів) та голова районної ради Блажейчук О. в урочистій обстановці, в робочий час, вручили партійні квитки 30 соціальним працівникам. Чергові “полонені” для провладної партії ще не знають про щомісячну сплату членських внесків, не знають, що в районному бюджеті на зарплату соцпрацівників не вистачає близько 600 тис.грн. Але, сподіваюсь, що вони і не забули, як весь 2011 рік працювали на 0,75 ставки, бо регіонівська влада більше коштів їм не виділила.Проти волі людей їх “заганяють” в партію.Так місцева влада вислуговується перед Хоптяном, який публічно пропонував Морозюку писати заяву на звільнення, але де ж там. З теплого місця політичні “перевертні” так легко не йдуть. Вони мусять пригнобити і принизити всіх навколо себе. Час покаже, чи спасе їх статистика та кількість квитків. Квитки не голосують, голосують люди, а вони, на відміну від влади, мають ЧЕСТЬ і СОВІСТЬ.            Р.Кушнір -депутат районної ради, голова фракції “Батьківщина”

1 comment

 1. без коментарів

  Голосуючи, люди перш за все поставлять запитання, а що за час свого керівництва для Лановець зробила Кушнір Р ? В усіх політичних партій хороші статути, благородні цілі, але їх виконують люди. Кушнір Р. може похвалитись як розбудовувала партію «Батьківщина», як «добровільно» вступали в партію керівники і підприємці, а також керівники найбільших підприємств (« ДП «Ланівцігаз», цукровий завод ,інші).Може навести в приклад як «зразок демократії» Лановецьку районну раду, в якій була тільки одна політична сила –«Батьківщина».Зараз працівники Лановецької районної
  Ради є членами чотирьох політичних партій та безпартійні , з них 2 члени партії «Батьківщина».Ніхто з роботи не був звільнений по політичних мотивах і не понижений в посаді.
  То що ж хорошого Кушнір Р. зробила для Лановець ? А сказати немає що!!! Хіба похвалиться як докладала титанічних зусиль щоб не будувався будинок для сиріт у с.Молотків, не проводилася реконструкція стадіону , «дякуючи» їй не збудовано адмінприміщення казначейства. А скільки років не працював міський фонтан і люди в парку зашпортувались за розбиті бетонні плити та арматуру. І ще можна навести багато «хороших прикладів» та побачити в інтернеті фотографії не «білого» а чорного адмінприміщення в якому вона «титанічно працювала» .
  А чи можна забути , що працівники територіального центру працювали на 0,75 ставки? То чому ж працівники територіального центру одержували 0,75 ставки?Всі знають що розрахунки щодо фінансування територіального центру робляться у поточному році на наступний.І «дякуючи» Кушнір Р. були зроблені «мудрі розрахунки» по яких було значно недофінансовано Лановецький районний територіальний центр (чи не випадково таке було зроблено?). Значні кошти направлялись з перевиконання бюджету, але цих коштів було недостатньо і щоб не звільняти людей керівництво територіального центру прийняло рішення перевести працівників на 0,75 ставки. У 2012році всі працюють на повні ставки.
  Вона вже «титанічно» не працює, але дуже переживає з партійні справи, за те щоб до влади прийшла «Батьківщина», а разом із нею Кушнір Р.
  Жителі району відчули, що виконується та програма яка передбачає покращання благоустрою, відновлення роботи підприємств. З приходом весни запрацював міський фонтан, будуть продовжені роботи по будівництву тротуару по вул.. Вишнівецька, реконструкції центральної площі,ремонту будинку «управління сільського господарства», будівництво дитячої площадки, освітлення вулиць, ремонту доріг, ремонту Лановецької комунальної лікарні(заміна вікон, ремонт в палатах). Включено в план 2012року будівництво очисних споруд, завершено будівництво сучасної амбулаторії в с.Борсуки, де крім амбулаторії розмістилась аптека, пошта ,ощадбанк, ветаптека, сільська рада.
  Район прийняв участь у всеукраїнському конкурсі проектів органів місцевого самоврядування і виграв три проекти, загальна сума 349тис.грн.(з 21 проектів, які надіслала Тернопільська область, 10 з Лановецького району). За ці кошти розпочнуться роботи з реконструкції будівлі і створення культурно-мистецького центру ім..І.С.Марчука , будівництво водогону в с.Бережанка, ремонт та опалення дитячого садка в с.Михайлівка. В наслідок участі району у конкурсі «Бібліоміст» буде отримано 15 сучасних комп’ютерів,в даний час ведуться роботи по ремонту приміщень бібліотек де буде їх встановлено, направлено на конкурс 2 проекти по альтернативних видах палива. По результатах участі у конкурсі Місцевий розвиток орієнтований на громаду проведено заміну вікон на металопластикові у Юськовецькій школі, розпочато заміну вікон у Якимівській школі (буде замінено у червні-липні 2012року), а також буде замінено вікна у Москалівській школі та буде проведено переобладнання адмінбудівлі у школу с. Загірці. У 2012 році передбачено ремонти у сільських амбулаторіях, район приймає активну участь у конкурсі проектів «Хабітат-Україна» на який направлено 119 різних проектів , і ще багато іншого.
  Починає відроджуватись промисловість району. Комбікормовий завод завдяки реконструкції та будівництву складських приміщень може зберігати 30тис.тонн зерна, встановлено лінію по виробництву олії (з початку року вироблено 500тонн.), працює потужній млин. В середині року почне вирощувати бройлери птахофабрика(перша черга 20тис.гол.), на якій проходить реконструкція, переобладнується забійний цех с.Оришківці під молокозавод. Розпочаті роботи по реконструкції і відновленню свинокомплексу на 12тис.голів свиней (проектна вартість 75млн.грн.), планується будівництво елеватора, а також будуть проведені роботи по модернізації та збільшення потужності цукрового заводу, та інше.
  Район за перший квартал 2012року по темпах промислового та с/г виробництва займає одні з перших місць в області.
  Це все конкретні справи, а не партійні гасла і агітація Кушнір Р. за партію «Батьківщина».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.