111

Однією із основних проблем Тернопільської області є видалення відходів на колишнє сміттєзвалище, яке розміщене на території Малашівецької сільської ради Зборівського району і відноситься до 100 найбільших забруднювачів в Україні.

29.02.03.03.2012 р.  Державною екологічною інспекцією України за зверненням ПП «Катруб» було проведено позапланові перевірки Тернопільської міської ради, ДПФ «Альтфатер Тернопіль», ПП «Квартал-Л», ПП «Екотерн». За результатами перевірок  першим заступником Головного державного інспектора України з охорони навколишнього природного середовища було винесено рішення Тернопільській міській раді, ДПФ «Альтфатер Тернопіль», ПП «Квартал-Л», ПП «Екотерн» про заборону видалення відходів на землі запасу Малашівецької сільської ради Зборівського району, а директорів  ДПФ «Альтфатер Тернопіль», ПП «Квартал-Л», ПП «Екотерн» притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.82 КУпАП.

Дане рішення було зупинено Тернопільським окружним адміністративним судом  до ухвалення остаточного рішення в адміністративній справі.

Попередньо, у  зв’язку із численними порушеннями вимог природоохоронного законодавства під час експлуатації Малашівецького сміттєзвалища та з урахуванням розташування сміттєзвалища у другому поясі зони санітарної охорони, Головним державним інспектором з ОНПС Тернопільської області була винесена постанова  про припинення його експлуатації державним комунальним автотранспортним підприємством. Всупереч прийнятої постанови, сміттєзвалище продовжувало експлуатуватися, тому враховуючи вимоги чинного природоохоронного законодавства Головним державним інспектором з ОНПС Тернопільської області було прийнято рішення за №3 від 09.11.2006 року про тимчасову заборону (зупинення) експлуатації сміттєзвалища комунальним автотранспортним підприємством Тернопільської міської ради на території Малашівецької сільської ради Зборівського району. Дане рішення оскаржувалось Тернопільською міською радою, проте Верховний Суд України залишив дане рішення в силі.

 

Ференц Е.М. – заступник начальника ДЕІ у Тернопільській області.

 

6 comments

 1. Misha

  А чого Катруб усунили з нижчими цінами на свої послуги , а підсунили ту фірму яка була для них краща !!!! Дограються , що небуде кому і куда возити тобі Надал буде по іншому говорити !!!

  1. Віталій Мацюк

   Просто Надал викинув бізнес Заставного..От і все..Скажемо так, мер був би великим альтруїстом, якби все залишив на своїх місцях..просто перерозподілили фінансовий потік

 2. Ніка Зборів

  Політика цього неонациста Надала це звичайний дерибан коштів і задоволення власних амбіцій та потреб. Ганьба нацистам – свободівцям, ганьба надалю і кайді, варягам які сплять і бачать себе у ВР.

 3. Dcider

  Свободівці крадуть, та ще й в придачу нічого не роблять, лише свої пики на бігбордах розміщують. Що із цієї сміттєпереробно ю лінією, яку Кайда за 2 мільйони купив. лежить на складі. чому він її ще не встановив., мабуть тому, що її купляв, щоб відмити гроші і таким чином проплатити свою передвиборчу кампанію до ВР.
  ГАньба Свободі, та її запроданцям.

 4. Чорний плащ

  Наша влада сама “крута”…. їй пофіг на Держекоінспекцію…. вона дальше вивозить сміття в Малашівці…. її може зупинити тільки кінець світу…. пропоную людям, які бачать, що мусурні машини покидають межі міста, не полінуватися поїхати за ними і подивитися і сфотографувати, а потім іншим розповісти долю нашого міського сміття…)))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.