Нащадки Степана Бандери із Кобиловолок на Тернопільщині хочуть повторити подвиг братів Кличків

Поділитися

У четвер голова Тернопільської обласної організації «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер завітав на Свято волейболу у Кобиловолоцьку загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів.

Це вже традиційне свято для учнів даного навчального закладу, яке проводиться третій рік поспіль. Ігор Побер вже неодноразово був гостем на спортивних подіях у Кобиловолоках. Однак цього разу ціль візиту була особливо приємною і для голови Тернопільського «УДАРу», і для школярів. Адже у подарунок вони отримали справжню боксерську грушу та комплекти боксерських рукавиць.

«До цього дня боксом тут не займалися, більше футболом, волейболом…-  розповідає директор школи Микола Кравчук, –  А тепер будуть боксувати, адже у нас вже навіть місце є у залі, відведене під грушу.  Будуть мати, куди подівати свою шалену енергію… Бачу, як діти радо сприйняли подарунок – мабуть немає таких, кому байдужий успіх Кличків, хто б не прагнув досягнути їхніх висот», – ділиться роздумами директор.

А поки чотири команди юнаків та дівчат змагаються за кубок, привезений поважним гостем Ігорем Побером, директор продовжує розповідати про школу, про досягнення. Зокрема, Микола Кравчук розповів, що школа завжди лідирує у межах районних спортивних змагань, принаймні – входить у трійку кращих.  Зізнається, що є у цьому заслуга Ігоря Миколайовича, який нерідко буває гостем на шкільних святах, часто  допомагає у вирішенні різних проблем і завжди сприяє розвитку спорту у селі, повідомили “Про все” у прес-службі ТОО «УДАР Віталія Кличка»

Що сьогодні цікавого буде на “Джура-фесті 2012” у Тернополі?

У Львові співом вшануютьпам’ять Володимира Івасюка