111
Приватний підприємець (іноземець), який постійно проживає на території України, у 2011 році здійснював торгівлю на ринку, сплачуючи фіксований податок Чи може обрати єдиний податок з 2012 року, маючи статус нерезидента?

Відповідно до пп. 291.5.1 п. 291.5 ст. 291 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) не можуть бути платниками

єдиного податку фізичні особі – підприємці, які є нерезидентами (пп. 291.5.7 п. 291.5 ст. 291 ПКУ).

 

ДПА в Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.