111

Мешканці Тернопільщини можуть підтримати свого кандидата в депутати по мажоритарному округу. Інтернет-газета “Про все” зробила аналіз активності можливих кандидатів в депутати і пропонує тернополянам, а також мешканцям інших округів визначитись зі своїм уподобанням.

Члени Комітету опору диктатурі на Тернопільщині зможуть таким чином також побачити уподобання мешканців різних округів Тернопільщини

Окрім того, у коментарях кожен бажаючий може додати потенційного кандидата в депутати

Округ №163 Центр – м. Тернопіль. До складу округу входить м. Тернопіль. Кількість виборців: 177 378.

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

Межі: частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611096 – 611181).

 

 Округ №164 – “північний”. Центр – місто Збараж.

Межі: Збаразький, Лановецький, Підволочиський, Шумський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610544 – 610552, 610554 – 610587, 610591, 610592, 610596 – 610604, 610607, 610609, 610610, 610613 – 610616).

Кількість виборців177 577.

Округ №164 Центр – м. Збараж

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

 

Одномандатний виборчий округ № 165 

Центрмісто Зборів.  Межі: частина міста Тернополя (виборчі дільниці № 611092 – 611095), Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, частина Кременецького району (виборчі дільниці № 610542, 610543, 610553, 610588 – 610590, 610593 – 610595, 610605, 610606, 610608, 610611, 610612). Кількість виборців178 352.

Округ №165 (місто Зборів)

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

Округ №166 Центрмісто Теребовля. Межі: Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони.

Кількість виборців175 509.

Округ №166

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

Одномандатний виборчий округ № 167

Центрмісто Чортків. Межі: Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони.

Кількість виборців154 725.

Пітримай свого кандидата. Округ №167 Центр – м. Чортків. До складу округу входять: Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони. Кількість виборців: 154 725 тисячі.

View Results

Загрузка ... Загрузка ...

43 comments

  1. Віталій Мацюк

   А хто це? Уточніть, будь ласка, партійну і професійну приналежність кандидата

 1. Жужик

  Василь Михайлович Вислоцький — депутат Чортківської районної ради від Фронту Змін, аграрій із с.Ягільниця, надзвичайно порядна, щира та хороша людина.

  1. АГА

   Ага, Вася Вислоцький – порядна тушка районного маштабу. Під час переобрання голови Чортківської районної ради будучи у фракції фронтовиків активно працював та голосував за креатуру регоналів Заліщука. Таких “порядних” в парламенті вже хватає.

 2. авт

  скажіть будь ласка а звідки ви берете дані??? тому що є деякі неточності

  1. Віталій Мацюк

   Уточняйте, якщо Ваша ласка. Беремо з відкритих джерел, зі спілкування, читаємо районки

 3. авт

  тоді зніміть будь ласка Габруського Любомира. він не балатується… на подальше я би вам радила брати таку інформацію з перевірених джерел

  1. Ніка Зборів

   Ні, Чашка буде йти по 168 або 167…. або взагалі не буде йти….

 4. Михайло

  шановні та не давайте з себе сміятися це явна заказуха Ромкка Заставного! Хто такий Мурло в Бучачі? Хто такий Барна для Кременця -сміховище! Свобода переможе шулерів і політичних перебіжчиків!

  1. Віталій Мацюк

   Перепрошуємо. Це не заказуха. Звичайно, ми не заперечуємо, що хлопці з фрноту змін організували собі підтримку…серед друзів..але ж друзі також виборці…просто за день-другий запас друзів завершиться і поступово..день за днем…все втрясеться..голосування буде відкрите до останнього дня в жовтні, коли заборонено буде агітувати…Тому, будь ласка, не треба звинувачень. Маєте симпатію в політиці, друга, брата, знайомого – переконайте рідних підтримати їх тут. Просто буде видно, наскільки політик зміг в інтернет-середовищі зібрати підтримки…

 5. Anton

  З приводу Бучацького округу то згідно соцопитування на першому місці Наливайченко, а Чашка легко нагинає Стойка. Це і тому що Свобода і тому що Стойко продажна шкура…

 6. Галина Проців

  Окремі прізвища на округах незнайомі і невпізнавані для виборців. Спочатку більшість із них були або в окопах (в підпіллі), або в інших партіях, або в інших країнах. Складається враження, що це якась провокація і чергова “мильна бульбашка”, яка трісне через якийсь час.

 7. Журналіст

  Майже абсолютно не цікаві кандидати.

 8. Андрій

  Мене особисто смішно з цим голосувань. Рівняти Василя Мудло (хто це ???) і Наливайченка,який дійсно має хорошу підтримку.

  1. Ніка

   саме цікавіше те, що В.Мудло всю виборчу кампанію працював на Наливайченка….хоч він і ще дуже молодий але настрливий і воодночас толковий..хоча і має багато недоліків

 9. Маряна

  Сама дстойні кандидатури , це: Тягнибок О, Деревляний В., Наливайченко В.,
  Чашка? 🙂

 10. Макс_))

  Якщо ви поставили жирний хрест на РЕПУТАЦІЇ ТЕРНОПОЛЯ, то голосуйте за Свободу, яка міняє орієнтацію (в партії повно гомо… – лесбі… кандидатів)) та прогинається під кого скажуть!!! Вони давно за “Свободу моралі…” , точніше за аморалку! Невже ми допустимо геїв керувати і так вже в край запущеним, безхозним Тернопіллям?! Ці шахраї-свободівці чинять безпредєл на кожному кроці! Подумайте, перед тим, як ставити “галочку”… все життя ми саме так і робили! Треба підніматися з колін! Треба створювати новий імідж ТЕРНОПОЛЯНИНА!!!

  1. Тарас

   Да…вас продажних лакеїв не розбереш, одні воляють шо “Свобода” то суцільні гомофоби, дургі воляють шо “Свобода” то гомофіли!!!
   Таваріщі, якась у вас непонятка…як берете бабло у офісі партії районів за срач на форумах, то хоч слухайте інструктора шо треба писати а шо ні. та й взагалі як треба писати!
   Слава Україні!
   Тернопіль за ВО “Свобода”

 11. Тернополянин

  Позиція,а може правильніше «поза» Стаюри В. взагалі не зрозуміла.???Хто він??? І звідкіля взявся ???А ще хоче у Верховну раду попасти !!! А правильніше «пролізти»…Піди посповідайся…Очистись хлопче…Сидячи в обласній раді ви простих Людей не чуєте…Не реагуєте на запити….То що буде коли, не дай Боже ви будете у Верховній раді???По інтернет опитуванні у вас на сьогоднішній день 132 голоси це можуть тільки ваші однопартійці відкнопкодавити…Моя думка що в Тернополі є достойніші Люди,які можуть представляти інтереси Тернопільщини у вищому законодавчому органі….

 12. dsy

  У Фронту змін вичерпався ресурс. Тепер голосування буде набирати все більш правильних результатів

 13. dsy

  Депутатами стануть – О Кайда (Тягнибок не буде по Тернопільщині балотуватись), М. Головко, В.Наливайченко, В.Деревляний та О.Сиротюк

 14. Саша

  Інформація цодо кандидатів є не достовірною, прохання до адмінів веб – ресурсу надавати обє`ктивну інформацію щодо кандидатів, особливо від яких політичних сил будуть балатуються.

 15. агент 007

  Тю, Володимир Бедриківський йде від Народної самооборони? Це ж деза!!! Хіба НС ще не з’їв БЮТ?!! Чи може хтось захотів підняти рейтинг неіснуючої політсили за рахунок знаного Юриста і поважної Людини???

 16. Випадково зайшов

  Дурниці ці ваші віртуальні голосування! Найдостойніший кандидат – безпартійний Бедриківський!!! А «Свободу» жаба давить ….

  1. Саша

   це точно ……..Свобода бачить в Бедриківському серйозного конкурента, думаю він один з тих хто реально набере голоси і буде мати підтримку

 17. mira

  Я підтримую тему щодо Бедриківського. Треба кінець кінців розібратися хто є хто,,,,, А не підтримувати технічних або підставних. Бедриківський реально достойний кандидат, він людина слова, заслужений юрист України, активно займається громадською роботою, серйозний меценат, є засновником та головою Міжнародного благодійного фонду “Центр милосердя”. Думаю такі люди в ВР займуть принципіальну позицію, їх не купиш і не перетягнеш, а це основне.

  1. читач

   А те, що Бедриківський при всіх владах грабував українських народ, працюючи на керівних посадах в міліції, кришував бандитів, брав шалені хабарі…це так має бути? Він йде до ВРУ лише для того. щоб продовжувати це робити. Він сама елементарна тушка!!!

   Згадав нарешті, що він земляк

 18. Коля

  я підтримую кандидата Бедриківського Володимира Володимировича він один з найдостойнішим на мою думку з усіх представлених !

 19. Саша

  Шановні адміни, розберіться будь ласка з голосуванням, там якісь проблеми…

   1. яяяя

    Не можливо проголосувати, показує тільки результат. Як проголосувати???

    1. Віталій Мацюк

     Це означає єдине – з Вашої айпі адреси вже проголосували

   2. Володя

    Шановний Віталій,змініть нарізку округів,згідно офіційної–ЦВК від 28.04

 20. підпільний гнат

  Василь Вислоцький поважний, авторитетний, працьовитий, ініціативний чоловік, який на своєму рівні робить багато корисних справ. Якщо б усі так щоденно працювали як він, то ми жили б в успішній країні.Сором всім іншим чортківським міліонерам – жмотам, які крім грошей в житті нічого не бачили і не зробили. Він не хоче йти в депутати, тому давайти його попросимо та підтримаємо і перемога буде за нами. Слава Україні! Смерть ворогам!

 21. андрій

  Дійсно, якби Василь Вислоцький став народним депутатом України – виграли б всі. Бо він розуміє інших, підтримує і допомагає малозабезпеченим, надає іншу допомогу людям. На відміну від інших кандидатів Василь Михайлович – найдостойніша кандидатура. Попросімо його згоди балотуватися і підтримаймо його, Люди від цього лище виграють,

 22. Костянтин

  По 168 треба додати Герасиміва Михайла від УНП – порядна людина, патріот

  1. Віталій Мацюк

   Це по Чорткову? Бо тепер змінилась нумерація округів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.