Про здоров’я треба знати, добре дбати, шанувати

Поділитися

Для того, щоб наше нове покоління було успішним, йому потрібно, насамперед, бути здоровим. Дуже важливим для повноцінного розвитку дитини є ознайомлення з основами здоров’я та заняття фізичною культурою ще із раннього дитинства, бо, як говорить українське народне прислів’я: «Бережи одежу знова, а здоров’я – змолоду».

Суспільство все більше звертає увагу на охорону здоров’я дітей, тому що легше запобігти виникненню проблеми, ніж потім її усунути. Саме тому, напередодні Всесвітнього дня здоров’я, який відзначають 7-го квітня, у Тернопільській обласній дитячій бібліотеці відбувся захід «Твоє здоров’я з фізичними вправами» з метою розвивати бажання у дітей вести здоровий спосіб життя.

Учасниками були учні 3-го класу ТНВК №1 віком 8-9 років. До проведення були залучені: лікар-методист із Центру здоров’я Зот Галина Григорівна; лікар-методист Гричук Ірина Василівна; кандидат у майстри спорту України, студентка Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка факультету фізичного виховання Пришляк Ніна; керівник патронажної служби Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста Кокіс Марія Миколаївна; спеціаліст по роботі з молоддю ТООТЧХ Магера Тетяна Володимирівна, волонтери обласної організації Товариства Червоного Хреста студенти ТНПУ ім. В. Гнатюка І-ІІІ курсів.

Колектив бібліотеки підготував цікавий матеріал про здоров’я, який був представлений з допомогою інноваційних технологій. Діти дивились фрагменти з мультфільмів, де показано корисні вправи, слухали лікарів-методистів, які розповіли та показали методики для збереження зору, розвитку моторики пальців та зняття напруги. Для укріплення м’язів студентка Пришляк Ніна провела з дітьми десятихвилинне заняття з аеробіки. Щоб закріпити почуте та побачене, волонтери зіграли із дітьми у рухливі ігри.

Діти визначали складові здорового способу життя та перелічили корисні та шкідливі звички. Виявилось, що більшість школярів займаються ранковою гімнастикою та проявляють інтерес до активного відпочинку.

Те, як діти будуть ставитись до свого здоров’я, залежить як від виховання у сім‘ї, так і від роботи навчальних та позашкільних закладів, тому нашим завданням є сприяти створенню таких умов, щоб дотримання здорового способу життя було не поодиноким випадком, а загальноприйнятою нормою.

 

 

Кравчук Ліля

студентка 3-го курсу

ТНПУ ім. В. Гнатюка

На Кременеччині та Шумщині минулого тижня відновили 8,3 га лісу у рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

За добу на Тернопільщині знайшли три десятки гранат, мін та снарядів