Суд визнав винними двох керівників позашкільного начального закладу у вчиненні адміністративного правопорушення

Поділитися

Винесено судові рішення по двох протоколах, скерованих до суду прокуратурою одного з районів, стосовно двох керівників гуртків позашкільного навчального закладу про вчинення ними адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Встановлено, що один з керівників районної станції юних техніків, достовірно знаючи, що заробітна плата за невідпрацьований час не нараховується і не виплачується, не повідомив директора закладу про те, що він не проводив заняття у двох гуртках з вересня 2011 року по березень 2012 р. Окрім цього, він вніс у журнал планування та обліку роботи недостовірну інформацію про проведення ним занять упродовж вказаного періоду, на підставі чого йому незаконно нараховано та виплачено заробітну плату в розмірі понад 5 тис. гривень.

Аналогічне порушення прокурором району виявлено в роботі керівника ще одного гуртка цієї ж районної станції юних техніків, що призвело до незаконної виплати йому заробітної плати в сумі майже 3 тис. гривень.

Районним судом визнано винними обох керівників у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, та накладено на кожного з них адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн.

Помічник прокурора області Юрій Матвійчук

Тернопільську податкову “потрусили” автоматчики з нашивками СБУ

Керівник податкової міліції Тернопільщини попався з хабарем